+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Britské kočky.

Klíčová slova: britská kočka chovatelská stanice felinoterapie

E-mail: pokornam@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2009

Popis: Chovatelská stanice britských koček. Koťata vhodná na chov i na mazlíky. Jako jedni z prvních v ČR provádíme i felinoterapii, tedy léčbu přítomností kočky. Vhodné pro seniory, postižené, osamělé, atd..

Web: www.zkamennehovrchu.cz

Další související informace

Rhodéský Ridgeback Praha

Bohemia Chiboa, Chovatelská stanice, Rhodéský Rid – Bohemia Chiboa - Chovatelská stanice Rhodéských Ridgebacků v Praze. Stránky jsou věnované krásnému plemeni Rhodéskému Ridgebackovi (RR). Dozvíte se informace o standardu, historii, původu, chovu, péči, výchově, našich štěňatěch a mnohem více.

Chovatelská stanice Like

chovatelska stanice britska, kocka,prodam kotata – chovatelska stanice britskych kocek Like Diamond ,kotata,kocky,kocour galerie,infomace,termíny porodu co na výstavy informace o briských kockách .fotografie kocek a neco malo o nich ,kotata na prodej,web design

Železiarstvo Bratislava

Lacné železiarstvo Bratislava – Hledáte dobré železářství v Bratislavě s obětavým personálem perfektním přístupem a přijatelnou cenou? Milí zákazníci, vítáme Vás na webových stránkách naší firmy. Naše firma nabízí široký sortiment ručního nářadí, svářecí techniky a elektronářadí pro kutily i profesionály. ... Pro hospodyňky ale i pro profesionální pekaře či kuchařů nabízíme široký sortiment kuchyňských potřeb a pomůcek jako jsou smaltované, nerezové, teflonové plechy, pekáče, hrnce, formy, drobné kuchyňské nářadí, dřevěné desky, válečky, mlýnky na maso, ořechy, mák, plastové dózy , misky, koše na smetí, koše na špinavé či čisté prádlo, žehlicí prkna i teflonové potahy na desky či deky na žehlení, nerezový program, jako stojany na toaletní papír, kartáče, noviny, vše potřebné pro chatu, či zahradu, na opékání s přáteli, petrolejové lampy, kotlíky, trojnožky a mnoho jiných produktov.Náš přívětivý personál je připraven Vám odpovědět na Vaše otázky, zda pomoci při výběru správného produktu. V případě individuálních požadavků, případně pokud si přejete zaslat individuální cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat na uvedené telefonní čísla, případně prostřednictvím e-mailu, či na kamenné prodejně v OD-Budoucnost v Bratislavě Ružinov.

Načítání trvalo 0.0814 sekund.