+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cenná lokalita Zbytka

Klíčová slova: zbytka,civitas,populi,chráněná,oblast,lokalita

E-mail: vadurova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2010

Popis: Přírodní rezervace o výměře 79,42 ha byla zřízena vyhláškou Okresního úřadu Náchod v roce 1994 v katastrálním území Bohuslavice nad Metují. Na ploše bylo v roce 2005 vyhlášeno území Evropsky významné lokality chráněné v rámci soustavy Evropské ochrany přírody a krajiny Natura 2000 označené kódem CZ0524045 – Zbytka o rozloze 79,43 ha plochy (prakticky totožné s PR Zbytka).

Web: www.zbytka.cz/

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Nejlevnější povinné ručen

Nejlevnější, povinné, ručení, online – Hledáte nejlevnější povinné ručení a Vaším rozhodovacím kritériem je pouze a hlavně cena? Pak Vám nabízíme speciálně upravenou kalkulačku povinného ručení, která takové pojištění najde. Během sekund. Můžete i hned sjednat.

Načítání trvalo 0.0807 sekund.