+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cenná lokalita Zbytka

Klíčová slova: zbytka,civitas,populi,chráněná,oblast,lokalita

E-mail: vadurova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2010

Popis: Přírodní rezervace o výměře 79,42 ha byla zřízena vyhláškou Okresního úřadu Náchod v roce 1994 v katastrálním území Bohuslavice nad Metují. Na ploše bylo v roce 2005 vyhlášeno území Evropsky významné lokality chráněné v rámci soustavy Evropské ochrany přírody a krajiny Natura 2000 označené kódem CZ0524045 – Zbytka o rozloze 79,43 ha plochy (prakticky totožné s PR Zbytka).

Web: www.zbytka.cz/

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.