+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čertův důl

Klíčová slova: Čertův důl, čert, ďábel, důl

E-mail: suocero@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Čertův důl je kouzelné území podél říčky Zdobnice mezi Slatinou nad Zdobnicí a Rybnou nad Zdobnicí. Při procházce v něm ledaskoho zamrazí, ale procházet se tudy v noci o úplňku se příliš nedoporučuje, i když komu není rady, tomu není pomoci... Projít tudy se dá v každém ročním období s jinými pocity. Zde je zachycen podzim, kdy se listí již začínalo barvit a večerní teploty klesaly poněkud citelně. Umýt si tváře ve Zdobnici znamená přijmout očistu a ta je tu potřeba, vždyť každý místní název má svůj reálný základ. Nepodceňujme tedy vůbec nic a vstupme do údolí, kde vysílá sám Luciper své posly.

Web: certuv-dul.own.cz/

Další související informace

Pes - priateľ človeka

pes, plemená, plemenitba, výcvik, granule – Starajte sa o svojho psa aj s našou pomocou lebo my rozumieme psom, ich potrebám a vieme, čo naši psi potrebujú pre zdravý a šťastný život. Komplexné informácie o psoch, plemenách a chove nájdete len u nás.

Stříhání psů v Praze

Stříhání psů v Praze,trimování,vyčesávání srsti – Nabízím kompletní úpravu srsti pejsků všech plemen včetně kříženců. Stříhání, trimování, koupání, fénování a související služby (péče o uši, oči a drápky). Stříhání psů dle standardu i na přání zákazníka. Možnost stříhání pejska přímo u klienta.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.