+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čertův důl

Klíčová slova: Čertův důl, čert, ďábel, důl

E-mail: suocero@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Čertův důl je kouzelné území podél říčky Zdobnice mezi Slatinou nad Zdobnicí a Rybnou nad Zdobnicí. Při procházce v něm ledaskoho zamrazí, ale procházet se tudy v noci o úplňku se příliš nedoporučuje, i když komu není rady, tomu není pomoci... Projít tudy se dá v každém ročním období s jinými pocity. Zde je zachycen podzim, kdy se listí již začínalo barvit a večerní teploty klesaly poněkud citelně. Umýt si tváře ve Zdobnici znamená přijmout očistu a ta je tu potřeba, vždyť každý místní název má svůj reálný základ. Nepodceňujme tedy vůbec nic a vstupme do údolí, kde vysílá sám Luciper své posly.

Web: certuv-dul.own.cz/

Další související informace

Od Čtyrrohovice

Od Čtyrrohovice, Německý Křepelák Koloděje n. Luž. – Chovatelská stanice Německého Křepeláka, od čtyrrohovice. Chovná fena Německého Křepeláka Gábi z Ostrůvku. Fena Německého Křepeláka Bára od Čtyrrohovice. Chovatelská stanice Německého Křepeláka Koloděje nad Lužnicí.

Česká zoologická spol.

česká, zoologická, společnost, entomologie – Česká zoologická společnost sdružuje členy, kteří studují z nejrůznějších hledisek živočichy a pracují v tomto oboru na vědecké úrovni.Sekretariát a knihovna České zoologické společnosti sídlí v suterénu budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze 2, Viničná ulice číslo 7, a to společně se sekretariátem a knihovnou České společnosti entomologické.

pedikúra garra rufa

Garra rufa,doktor ryba,pedikura rybickami,lupenka – Léčba lupenky , akne, atopickych eksemu a dalsich kožních chorob. Pronájem nádrží s rybkami Garra rufa k Vám domů a do kosmetických studii.Pujcujeme kompletni nadrze s filtry a UV lampamy pro bezproblémový dlouhodoby provoz. Poradenstvi a zaskoleni zdarma.

Načítání trvalo 0.0865 sekund.