+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čertův důl

Klíčová slova: Čertův důl, čert, ďábel, důl

E-mail: suocero@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Čertův důl je kouzelné území podél říčky Zdobnice mezi Slatinou nad Zdobnicí a Rybnou nad Zdobnicí. Při procházce v něm ledaskoho zamrazí, ale procházet se tudy v noci o úplňku se příliš nedoporučuje, i když komu není rady, tomu není pomoci... Projít tudy se dá v každém ročním období s jinými pocity. Zde je zachycen podzim, kdy se listí již začínalo barvit a večerní teploty klesaly poněkud citelně. Umýt si tváře ve Zdobnici znamená přijmout očistu a ta je tu potřeba, vždyť každý místní název má svůj reálný základ. Nepodceňujme tedy vůbec nic a vstupme do údolí, kde vysílá sám Luciper své posly.

Web: certuv-dul.own.cz/

Další související informace

Upravená zahrada

zahrada,rostliny,květiny,údržba, – Rady a nápady jak si poradit s vaší zahrádkou v jakémkoliv ročním období. Jak na nezbytnou údržbu a s jakým pomocníkem. Jak se zbavit škůdců a chorob, které trápí vaše rostliny.

Pes - priateľ človeka

pes, plemená, plemenitba, výcvik, granule – Starajte sa o svojho psa aj s našou pomocou lebo my rozumieme psom, ich potrebám a vieme, čo naši psi potrebujú pre zdravý a šťastný život. Komplexné informácie o psoch, plemenách a chove nájdete len u nás.

Tasmánský čert

tasmánský, čert, tazz, čertičkek,Tasmánie – Ďábel medvědovitý (Sarcophilus harrisii), známý též jako tasmánský čert, je jediným žijícím druhem rodu Sarcophilus a od vyhubení vakovlka roku 1936 i největším žijícím dravým vačnatcem. Vzhledem připomíná malého, ale nadměrně svalnatého a zavalitého psa. V současné době již žije pouze v Tasmánii, jeho kosterní pozůstatky však lze nalézt prakticky po celé Austrálii (na australské pevnině vyhynul zhruba 400 let před příchodem prvních evropských osadníků v roce 1788).

Načítání trvalo 0.0716 sekund.