+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká krajina

Klíčová slova: česká krajina, společně pro přírodu, krajina

E-mail: info@ceska-krajina.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Obecně prospěšná společnost Česká krajina je celostátní nezisková organizace působící v oblasti ochrany přírody, krajiny a životního prostředí. Naším hlavním cílem je ochrana biologické rozmanitosti (biodiverzity), zmírňování dopadů klimatických změn na přírodu i člověka a adaptace krajiny na změny klimatu.

Web: www.ceska-krajina.cz

Další související informace

Pobyty pro ženy

pobyty pro ženy, zdraví, relaxace – Zmáhá vás neustálé pracovní vypětí a ráda byste vyrazila si oddechnout do přírody? Web pobyty pro ženy představuje několik nezjajímavějších pobytů speciálně pro ženy. Naleznete zde jak přehled wellness tak i relaxačních a romantických pobytů.

Levné vyšívání

vyšívání, křížkové vyšívání, potřeb pro vyšívání, – Internetový obchod pro ty, co chtějí sami vytvořit něco krásného. Převážně se orientujeme na sady různých motivů pro křížkové vyšívání a příslušenství za velice příznivé ceny.

Vybavení pro dům a zahrad

vybavení pro dům, vybavení pro zahradu – Jsme profesionálové v oboru zahradní techniky a nářadí pro dům i zahradu. Poradíme Vám, pomůžeme s výberem správného produktu. Jsme danesi-shop.cz - profesionálové v oboru zahrady a praktického nářadí.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.