+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká krajina

Klíčová slova: česká krajina, společně pro přírodu, krajina

E-mail: info@ceska-krajina.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Obecně prospěšná společnost Česká krajina je celostátní nezisková organizace působící v oblasti ochrany přírody, krajiny a životního prostředí. Naším hlavním cílem je ochrana biologické rozmanitosti (biodiverzity), zmírňování dopadů klimatických změn na přírodu i člověka a adaptace krajiny na změny klimatu.

Web: www.ceska-krajina.cz

Další související informace

Stříhací strojky pro psy

stříhací strojky, stříhací strojky pro psy, moser, – Specializovaný internetový obchod se stříhacími strojky pro psy značky Moser. Rychlé dodání, zajímavé ceny.

Vrtané studny

vrtání studní, vrtané studny, vrty pro telepná čer – Vrtání studní, vyhledáváme vodu, zhotovujeme vrty pro tepelná čerpadla. Součástí je kompletní projektová dokumentace potřebná k legalizaci vrtané studně. Vrtaná studna na klíč. Osazení vrtané studny skruží a vhodnou čepací technikou.

Internetové stránky pro restaurace

web pro restaurace – Tvorba internetových stránek pro restaurace se všemi pokročilými funkcemi, jako napojení na lunchtime.cz, damejidlo.cz, restu.cz a další. Web má i mobilní verzi proto je optimalizován nejen na PC, ale i mobilní telefony a tablety. Navrhneme pro Vás originální podobu webu pro počítač i mobilní telefon podle Vašeho zadání, nejnovějších trendů a našich bohatých zkušeností.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.