+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká krajina

Klíčová slova: česká krajina, společně pro přírodu, krajina

E-mail: info@ceska-krajina.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Obecně prospěšná společnost Česká krajina je celostátní nezisková organizace působící v oblasti ochrany přírody, krajiny a životního prostředí. Naším hlavním cílem je ochrana biologické rozmanitosti (biodiverzity), zmírňování dopadů klimatických změn na přírodu i člověka a adaptace krajiny na změny klimatu.

Web: www.ceska-krajina.cz

Další související informace

Alfakom

granule pro psy krmiva pro psy konzevy pro psy – Prodej a rozvoz kvalitních krmiv pro psy a kočky. Rozvoz po Brně, Hodoníně a Kyjově zdarma. Prodáváme krmiva značek Eukanuba, Royal Canin, Imperial Food, Pro Plan, Calibra, Imagine, Pro Pac, Artemis a dalších.

Spoření pro děti

spoření pro děti – Spoření pro děti může poskytnout finanční start do jejich samostatného života. Informační web o možnostech spoření pro děti, varianty spoření pro děti a jejich popis - výhody a nevýhody jednotlivých druhů spořicích produktů.

Krmiva pro psy a kočky Hu

krmivo pro psy, granule pro psy, konzervy pro psy – Husse nabízí krmivo pro psy, kočky i speciální krmivo pro koně. Naleznete u nás konzervy i granule pro psy a kočky, se kterými dáte svým čtyřnohým miláčkům to nejlepší. Kromě krmiv prodáváme i kosmetiku.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.