+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká zoologická spol.

Klíčová slova: česká, zoologická, společnost, entomologie

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2011

Popis: Česká zoologická společnost sdružuje členy, kteří studují z nejrůznějších hledisek živočichy a pracují v tomto oboru na vědecké úrovni.Sekretariát a knihovna České zoologické společnosti sídlí v suterénu budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze 2, Viničná ulice číslo 7, a to společně se sekretariátem a knihovnou České společnosti entomologické.

Web: www.zoospol.cz

Další související informace

České ženy

czech women, české ženy, ceska zena, ceska, cesky, – Czech-women.info je nový webový projekt, zabývající se ženami z České republiky, češkami. Na tomto webu naleznete spoustu dobrých rad a tipů, jak si českou ženu získat, jaké jsou a čemu neodolají.

Spiders stevební společnost

stavební společnost, spiders, rekonstrukce – Naše stavební společnost nabízí široký sortiment stavebních služeb. Mezi naše služby patří: stavba na klíč, rekonstrukce rodinných, bytových a panelových domů, zateplování, hydroizolace střech, zemní a bourací práce.

Aukční společnost

dražební společnost, dobrovolné dražby, dražby, ne – Dražba má výjimečnou schopnost uspokojit původního vlastníka i vydražitele věci. Hledáte výhodnou nemovitost? Zúčastněte se naší dražby. Je množství dražebních firem, ale málokterá se může nazvat profesionální dražební společností. S našimi zkušenostmi jsme tu pro každého.

Načítání trvalo 2.6613 sekund.