+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chovhadu.cz

Klíčová slova: Chov hadů,korálovka,užovka,hroznýš,krajta,guttata

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2011

Popis: Hroznýši, krajty, korálovky a jiné užovky. Naleznete zde informace, chovatelské tipy a fotografie různých druhů hadů, které chovám nebo jsem choval. Mojí velkou vášní jsou korálovky a další zajímaví užovkovití hadi.

Web: chovhadu.cz

Další související informace

RIDGI PAD PELECHY

psi, pelechy, chovatel, plemena, štěňata, chov psů – Originální německé Ridgi Pad pelechy. Protialergenní, protiotlakové, velmi snadná údržba. Výrobek byl oceněn nejvyšším certifikátem kvality a je doporučován německými zvěrolékaři pro všechna psí plemena. Patentovaná výplň, potah z kvalitní koženky a dalších materiálů, které lze pouze otřít hadříkem, vysoká kvalita provedení a designu.

Spokojeny kun - ochrana k

chov zvirat, chovatelske potreby, zemedelske potre – Nabizime levne repelenty pro kone Farnam endure, Tri-Tec, sitove deky Waldhausen (Ekzema Rug, Thermostar antifly), ochranne masky proti hmyzu (Awa, Farnam), levne MSM, potreby pro podkovare, Leovet..

Farmářské potřeby

Elektrické ohradníky, mačkače obilí, chov ovcí – Chováte doma ovce, skot nebo koně ? Potom jistě využijete našich služeb a koupíte si námi vybrané a otestované elektrické ohradníky, mačkače obilí a další sortiment vhodný pro chov ovcí, skotu a koní.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.