+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digitální Foto Herbář

Klíčová slova: herbář, fotografie rostlin

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2007

Popis: Digitální fotografie květů a rostlin, jedovté, chráněné, léčivé i exotické

Web: www1.lf1.cuni.cz/~kocna/flowr_my/flow_my1.htm

Další související informace

Album CZ - fotoalba

foto, alba, albumy, album, fotografie – Široká nabídka alb pro vaše fotografie v mnoha podobách a grafických vyvedeních, mj. dětská, klasická, luxusní, svetbní a další.

Petr Nuc - fotograf

fotografie architektury, fotografické prezentace, – Nabízím fotografování portrétů, fotografie booků modelek, akty, těhotenské fotografie, fotografie dětí. Fotoprezentace hotelů a penzionů a to jak interiéry tak exteriéry. Pořádáme fotografické kurzy. Zhotovení tisků libovolné velikosti.

Fotofata

fotokurzy, fotograf, fotografie – S malým fotoaparátem na velké fotky. Fotosemináře pro neprofesionály. Vystavte svoje fotografie v Botanické zahradě Troja!Také jste si už všimli, že autory řady skvělých fotografií jsou obyčejní lidé, vybavení zcela běžnou technikou? Přesto se jim podaří zachytit kouzlo okamžiku a zprostředkovat ho ostatním. Pro všechny, kdo cítí, že mají fotografické "oko" a v kreativitě je brzdí jen omezení jejich fotoaparátu a neznalost profesionálních tipů a triků, připravuje Topi Pigula atypické fotokurzy. Ve spolupráci s Botanickou zahradou v Troji vznikla série kurzů pro všechny milovníky rostlin. Šest měsíců – šest kurzů – šest témat. Každou druhou sobotu v měsíci od ledna 2012 do června 2012 budou zájemci moci fotografovat to nejlepší, co v daném měsíci areál Botanické zahrady v Troji nabízí

Načítání trvalo 0.0606 sekund.