+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domov pro opuštěná zvířata

Klíčová slova: útulek, opuštění psi, pejsci, kočky, nalezení psi

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2007

Popis: Útulek pro opuštěná zvířata - Domov pro opuštěná zvířata, Srbce 13, pošta Němčice nad Hanou, 798 27, tel. 603/220256

Web: www.volny.cz/zvirata

Další související informace

Inzerce-zvířat.com

inzerce zvířat, psi, kočky, koně, inzerce psů – Inzertní a chovatelský portál nabízí bezplatnou inzerci zvířat - psů, koček, koní,drobných savců, hospodářských zvířat a akvaristiky. Portál dále obsahuje katalogové vyhledávání veterinárních lékařů, salonů pro psy, jezdectví, chovatelských stanic a eshopů pro zvířata.

Královský apricot pudl

královský pudl, velký pudl, apricot pudl, – Charlie je královský pudl v barvě apricot a je to chovný pes. Na jeho osobních stránkách můžete nalézt informace o jeho životě, o jeho výstavních úspěších a o jeho jorkšíří kamarádce Tess. Zájemcům o krytí mohou sloužit pro získání prvotních informací ohledně zdravotních vyšetření, rodokmenu a výstavních titulů.

Stříhání psů v Praze

Stříhání psů v Praze,trimování,vyčesávání srsti – Nabízím kompletní úpravu srsti pejsků všech plemen včetně kříženců. Stříhání, trimování, koupání, fénování a související služby (péče o uši, oči a drápky). Stříhání psů dle standardu i na přání zákazníka. Možnost stříhání pejska přímo u klienta.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.