+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevocentrum - informace

Klíčová slova: dřevo, charakteristika dřevin, vlastnosti dřeva

E-mail: drevo@celyden.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2008

Popis: Komplexní informace o dřevě a jeho použití. Charakteristiky dřevin, složení, vlastnosti, vady. Zpracování dřeva, povrchové úpravy, spojování. Dřevěné polotovary.

Web: drevo.celyden.cz

Další související informace

Palivové dřevo

palivové dřevo, dřevo, topení, krb, kamna, kachlov – Palivové dřevo je nejlevnější palivo současnosti. Přejděte i vy na topení dřevem ať už v krbu nebo kamnech. Dozvíte se, jaký druh dřeva je pro topení nejvhodnější a můžete si zjistit ceny palivového dřeva. Také se dozvíte, jestli je pro vás nevhodnější krb, kamna nebo kotel.

zakázková výroba ze dřeva

dřevo, dekorace, truhlář, chalupa, venkovský – vyrábíme na zakázku kolíbky pro miminka i panenky, dětské hračky, talíře, vázičky, svícny, kotce a boudy pro zvířata. Dekorace ze dřeva pro chatu, dům i chalupu, venkovský styl. Králíkárny, morčatárny a další.

Prodej palivového dřeva

prodej dřeva, prodej dřeva cena – Nabízíme prodej palivového dřeva, odkor, či briket. Prodej palivového dřeva, prodej tvrdého a měkkého dřeva, prodej metrových kulatin, prodej štípaného dřeva, prodej briket a odkor. Rozvážíme po celém území Moravy. Více informací na www.palivovedrevoopava.cz/

Načítání trvalo 3.1723 sekund.