+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EkoAktivity, o.s.-Vyškov

Klíčová slova: EkoAktivity, ekoaktivity Vyškov, občanské sdružení

E-mail: info@ekoaktivity.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2010

Popis: Sdružení je dobrovolným, nevládním, neziskovým sdružením občanů, v němž se sdružili zastánci ochrany životního prostředí obyvatel města Vyškova. Sdružení je dobrovolným, nevládním, neziskovým sdružením občanů, v němž se sdružili zastánci ochrany životního prostředí obyvatel města Vyškova.

Web: ekoaktivity.cz

Další související informace

Sdružení Czech team 96

Sdružení Czech team 96, Pavel Nedvěd, Karel Pobors – Cílem sdružení je získání prostředků pro charitativní účely, podpora nadací, organizování zápasů, turnajů, benefičních a veřejně prospěšných sportovních akcí za účelem propagace fotbalu. Zakladatelé - Pavel Kuka, Petr Kouba, Jan Suchopárek.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0846 sekund.