+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fčely.cz - Vče o včelách

Klíčová slova: včely, med, vosk, včelí vosk, včelí píchnutí, pyl

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2010

Popis: Fčely.cz je odborně laděná stránka o včelách. Společenství těchto živočichů má pro člověka nepředstavitelný význam a proto si během doby získaly včely mnoho příznivců. Stránka obsahuje mnoho informací pro včelaře i pro nevčelaře a jsou zde k nalezení i zajímavé obrázky. Kromě včely medonosné se stránky zabývají i příbuznými samotářskými včelami a čmeláky.

Web: fcely.cz

Další související informace

Medová vína a medoviny

med, medovina, víno, mápoj – Medová vína a medoviny jako produkty z včelího medu, jejich složení, vliv na lidské zdraví a celkovou imunitu. Jejich historie. Naleznete zde ucelenou kolekci druhů medovin. Možnost jejich objednání a koupě.

Výroba a prodej medometů

medomety, med, odvíčkování, plásty, radiální, – Firma Apidomia s.r.o. ze Sentic u Tišnova je výrobcem nerezových medometů a odvíčkovacích zařízení. Vše, co včelař může potřebovat ke své práci. Zvratné medomety pro odvíčkování a vytáčení medu. Fluidní odvíčkování.

Prodej medoviny

Med, medovina, medové produkty, svíčky – Naše společnost vám nabízí různé druhy medových produktů. Mezi nimi najdete například medovinu, porcovaný med, ale také svíčky z včelího vosku, sušené ovoce a mnoho dalších. Sortiment dodáváme také do obchodních řetězců a zahraničí.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.