+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fčely.cz - Vče o včelách

Klíčová slova: včely, med, vosk, včelí vosk, včelí píchnutí, pyl

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2010

Popis: Fčely.cz je odborně laděná stránka o včelách. Společenství těchto živočichů má pro člověka nepředstavitelný význam a proto si během doby získaly včely mnoho příznivců. Stránka obsahuje mnoho informací pro včelaře i pro nevčelaře a jsou zde k nalezení i zajímavé obrázky. Kromě včely medonosné se stránky zabývají i příbuznými samotářskými včelami a čmeláky.

Web: fcely.cz

Další související informace

Prodej medoviny

Med, medovina, medové produkty, svíčky – Naše společnost vám nabízí různé druhy medových produktů. Mezi nimi najdete například medovinu, porcovaný med, ale také svíčky z včelího vosku, sušené ovoce a mnoho dalších. Sortiment dodáváme také do obchodních řetězců a zahraničí.

Kovošrot Lorenz Beroun

Kovošrot, barevný kov, železo, hliník, měď, olovo. – Firma Kovošrot Lorenz s.r.o. nabízí výkup, svoz a zpracování kovošrotu, což zahrnuje výkupy kovu, barevného kovu jako např. železa, hliníku, mědi, olova a jejich slitin, které svážíme do našich sběren kovových odpadů a následně dále zpracováváme. Jsme rodinnou společností, která působí na českém obchodním trhu od roku 2002. Hlavní činností společnosti je výkup, svoz a zpracovaní kovových odpadů. Ve všech našich pobočkách nabízíme výkup běžně obchodovaných kovů, jako jsou například železo, měď, hliník, olovo a slitin těchto kovů za výhodné ceny. Pro naši společnost je prioritou zejména dodržování bezpečnostních, ekologických a dalších legislativních norem, týkajících se nakládání s odpady včetně jejich skladování.

Načítání trvalo 0.0452 sekund.