+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filipčíci

Klíčová slova: stříhání, psů, koček, drápků, trimování, odblešení

E-mail: kf@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2010

Popis: Psí salón Filipsíci nabízí už od roku 2008 komplexní služby v stříhání a úpravě srsti Vašich čtyřnohých miláčků. V úpravě srsti upřednostňujeme stříhání podle standardů plemena, důležitější je pro nás však přání zákazníků. Používáme pouze ověřenou profesionální kosmetiku. V době stříhání můžete být neustále se svým psem, nebo navštívit do nedaleké nákupní centrum. Na požádání provádíme stříhání a úpravu srsti i pro kočičky. Sídlíme Praze, blízko centra Chodov. Návštěvu našeho salónu si objednejte osobně nebo telefonicky. Pevně stanovenou pracovní dobu nemáme a pejska ostříháme v termínu, který Vám vyhovuje - včetně víkendů. Cena záleží na velikosti vašeho psa a požadovaných službách, bližší informace můžete najít v našem ceníku.

Web: strihanipsupraha.cz/

Další související informace

psí salon Klatovy ÁŠA

stříhání psů,trimování,psí salon,úprava psů, – Nabízíme kompletní úpravu psů,stříhání psů,trimování,čištění anální žlázy,krácení drápků,poradenská činnost,používáme výhradně přírodní kosmetiku.Po domluvě přijedeme ostříhat Vašeho psího miláčka přímo k Vám domů.

Chov psů hovawart

chovatelská stanice, chov psů, Hovawart – Naše chovatelská stanice psího plemena Hovawart vám nabízí služby a rady v oblasti chovu plemene Hovawart. Můžete u nás zakoupit štěňata a dozvědět se více informací o této rase. Můžete se zde v knize návštěv podělit o své názory a náměty.

Kočky

kočky, prodej koček, útulek kočky – Snad každý od narození ví, učí se o ní, nebo jí prostě chová, že kočka je zvíře domácí. Je známo, že o kočce se toho moc psát nedá. Každé malé dítě ví, že kočka je povětšinou hlavně na lovení myší. Kočka domácí je skvělý přítel.

Načítání trvalo 0.0886 sekund.