+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filipčíci

Klíčová slova: stříhání, psů, koček, drápků, trimování, odblešení

E-mail: kf@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2010

Popis: Psí salón Filipsíci nabízí už od roku 2008 komplexní služby v stříhání a úpravě srsti Vašich čtyřnohých miláčků. V úpravě srsti upřednostňujeme stříhání podle standardů plemena, důležitější je pro nás však přání zákazníků. Používáme pouze ověřenou profesionální kosmetiku. V době stříhání můžete být neustále se svým psem, nebo navštívit do nedaleké nákupní centrum. Na požádání provádíme stříhání a úpravu srsti i pro kočičky. Sídlíme Praze, blízko centra Chodov. Návštěvu našeho salónu si objednejte osobně nebo telefonicky. Pevně stanovenou pracovní dobu nemáme a pejska ostříháme v termínu, který Vám vyhovuje - včetně víkendů. Cena záleží na velikosti vašeho psa a požadovaných službách, bližší informace můžete najít v našem ceníku.

Web: strihanipsupraha.cz/

Další související informace

Psí salon a lázně Brit

Psí salon, stříhání psů, psí lázně – Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost . Psí salon a lázně Brit

Krytí zvířat, psů a koček

krytí zvířat, psů, koček, feny, fretky, inzerce – Vytvořte profil svému zvířátku v první internetové zvířecí seznamce. Seznamka umožňuje zdarma a snadno vyhledat nápadníka nebo nápadníci pro krytí vašeho zvířátka. Neváhejte, zaregistrujte se a začněte si vybírat.

Stříhání psů

stříhání psů, stříhání psů praha, stříhání psů již – Stříhání psů v Praze. Především Jižní město. Vykoupu, učešu a ostříhám pejska přímo u Vás doma. V případě zájmu psa také otrimuji. Specializuji se na menší plemena. Po dostříhání pejska také nabízím vyčištění, vytrhání oušek, ostříhání drápků, případně vyčištění análních žlázek.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.