+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filipčíci

Klíčová slova: stříhání, psů, koček, drápků, trimování, odblešení

E-mail: kf@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2010

Popis: Psí salón Filipsíci nabízí už od roku 2008 komplexní služby v stříhání a úpravě srsti Vašich čtyřnohých miláčků. V úpravě srsti upřednostňujeme stříhání podle standardů plemena, důležitější je pro nás však přání zákazníků. Používáme pouze ověřenou profesionální kosmetiku. V době stříhání můžete být neustále se svým psem, nebo navštívit do nedaleké nákupní centrum. Na požádání provádíme stříhání a úpravu srsti i pro kočičky. Sídlíme Praze, blízko centra Chodov. Návštěvu našeho salónu si objednejte osobně nebo telefonicky. Pevně stanovenou pracovní dobu nemáme a pejska ostříháme v termínu, který Vám vyhovuje - včetně víkendů. Cena záleží na velikosti vašeho psa a požadovaných službách, bližší informace můžete najít v našem ceníku.

Web: strihanipsupraha.cz/

Další související informace

Inzerce koček a koťat

inzerce koček, koťátka, prodej koček – Inzertní portál věnovaný jen inzerci koček - prodej, koupě, darování, krytí, poptávka zdarma. Součástí je i podrobné vyhledávání podle plemen koček a lokality. Najděte si svoji kočku snadno a rychle.

Vas-pes.cz - tipy, rady,

psí salony, zvěrolékaři, inzerce psů, e-shop, – Vše pro Vaše psí mazlíčky na jednom místě. Inzerce psů, koupě, prodej štěňat, prodej dospělých psů. Pojištění psa online. E-shop s potřebami pro psy. Psí salony, seznam veterinárních ošetřoven, chovné stanice, psí hotely, psí seznamka.

Hlídání a venčení psů Pra

hlídání, venčení, psa, psů, praha, benešov – V době nepřítomnosti majitele se postaráme o domácího mazlíčka (kočku, psa, drobného hlodavce, fretku, andulku, želvičku, rybičky, atd.) nebo na něj dohlédneme v případě, že je nemocné nebo po operaci, apod. Zvířátko zůstává doma,v důvěrně známém prostředí a pečovatelka za ním dochází. Zvířátko tak není vystaveno stresu z cizího prostředí a jiných zvířat. O zvířátko pečuje zkušená chovatelka a milovnice zvířat. Umíme podat lék, rozpoznáme příznaky nemoci a v případě potřeby zajistíme veterinární ošetření .

Načítání trvalo 0.0734 sekund.