+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Genetika - Biologie

Klíčová slova: Genetika, biologie, medicína

E-mail: info@genetika-biologie.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2011

Popis: Informační portál o genetice, molekulární biologii a souvisejících biologických tématech pro studenty i širokou veřejnost. Součástí webu jsou i pravidelně vydávané novinky z oboru genetiky, biologie či medicíny.

Web: www.genetika-biologie.cz/

Další související informace

Rostliny Atlas

rostliny, biologie, rostlina, houby, stromy, květi – Rostliny jsou projektem věnovaným flóře z našich luhů, hájů, zahrad a parků a částečně i květináčů v našich domácnostech. Popisovány jsou rostliny využitelné i nevyužitelné v našich domácnostech - a to jak z hlediska kuchyně či z hlediska zdraví nebo kosmetiky. U popisovaných rostlin je informace zestručněná do nejzákladnějších bodů, jakým je výskyt dané rostliny a její vzhled, kterým je ji možné rozlišit od jiných. A samozřejmě je zde i ta výše uvedená informace pokud je tam případná využitelnost. Každá popisovaná rostlina může být obohacena o čtenářův komentář, který jen musí splňovat podmínky věcnosti a slušnosti.

Svět kolem nás

promítání, školní, kultura, biologie, zeměpis – Svět kolem nás je populárně naučný projekt pro gymnázia, základní i střední školy v celé České republice. Kombinací fotografií, videa a živého moderování přinášíme vzdělání zábavnou formou. Všem zúčastněným školám zdarma poskytneme další materiály, se kterými mohou navázat ve výuce.

Načítání trvalo 0.0519 sekund.