+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Homeopatická poradna

Klíčová slova: homeopatie, homeopat, homeopatikum, léčba, léčení

E-mail: htss@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2012

Popis: Homeopatická poradna. Využívám poznatků celostní alternativní medicíny – metoda vitálního vjemu klasické homeopatie. Vycházím z etikoterapeutických a logoterapeutických přístupů k léčbě, respektuji individualitu osobnosti a jeho životní příběh.

Web: duhovekapky.webnode.cz

Další související informace

Lázně Karlovy Vary

lázně, Karlovy Vary, léčba, léčebné pobyty, lázeňs – Karlovy Vary - největší a nejvýznamější lázeňské město v ČR. Lázeňské kolonády a ulice města lemují tiché zalesněné kopce, kde naleznete cyklistické a pěší stezky pro výbornou relaxaci. Karlovy Vary jsou tím pravým místem pro váš odpočinek.

Workshopy a přednášky

osobní rozvoj, léčení energií, cvičení pro zdraví – Workshopy zaměřené na osobní rozvoj, energie, léčení energií, cvičení pro zdraví a životní energie Ze Země je projektem zaměřeným na cvičení pro zdraví skrze energie a léčení energií. Pořádáme workshopy pro osobní rozvoj a práci se životní energií.

eHomeopatia

homeopatie, homeopati, homeopatické léky, zdraví – Základné informácie o homeopatii: Homeopatické články, základná homeopatická lekárnička, online pomoc pri domácej samoliečbe a diskusia pre výmenu skúseností. Všetko o homeopatii pre laikov na jednom webe.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.