+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Honeybush, Lapacho a čaje

Klíčová slova: honeybush maté rooibos lapacho čaj čaje caj caje

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2009

Popis: Informace o všech (ne) čajích jejich přípravě a zdravotních účincích. Odkud pochází nečaje a proč se jim tak říká? Co je to Poklad Inků? Přijďte se dozvědět něco nového a ochutnat tyto jedinečné čaje!

Web: www.honeybush.eu

Další související informace

Bílý čaj

bílý čaj, sypaný bílý čaj – Bílý čaj má zlatavý nálev a jemné nasládlé aroma. Bílý čaj se dříve označoval jako čaj císařů, protože byl tak vzácný, že si jej běžný člověk Bílý čaj má zlatavý nálev a jemné nasládlé aroma. Bílý čaj se dříve označoval jako čaj císařů, protože byl tak vzácný, že si jej běžný člověk nemohl dovolit.

Zelený krám

BIO kosmetika, přírodní kosmetika, bylinky, čaje – Eshop zaměřený na prodej BIO kosmetiky, přírodních produktů, výtažků z bylin, čajů včetně léčivých. Dále naleznete kosmetické dárkové sady, luxusní kosmetické sady, přírodní mýdla, sprchvé gely. Všetně kosmetiky pro muže.

Cajovyeshop.cz prodej sypaných čaju a bylin

sypané čaje, byliny, čínské čaje, japonské čaje – Zabýváme se prodejem sypaných čajů a bylin, známých i méně známých. Našim cílem je Vám přinést co nejzajímavější sortiment za příznivé ceny. Najděte si chvilku klidu a dopřejte si kvalitní sypaný nebo bylinný čaj z našeho obchodu cajovyeshop.cz.

Načítání trvalo 0.1130 sekund.