+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Japonské a moderní zahrad

Klíčová slova: japonské zahrady

E-mail: fialakarel@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2010

Popis: Japonské a moderní zahrady. Japonská zahrada, kameny, vodopády, závlahové systémy i projekty zahrad od naší společnosti. Dále nabízíme projekty moderních zahrad a design. Od projektu až po realizace moderních a japonských zahrad.

Web: www.japonske-zahrady.eu

Další související informace

Fotogalerie pergoly

fotogalerie, pergoly, přístřešky, altány, zahrady – Fotogalerie pergoly a přístřešky, zahradních domků, altánů na zahradu. Pergoly, altány a přístřešky poskytují na vaší zahradě příjemné prostředí, obvzláště, pokud jsou tyto zahradní domky doplněné například krbem či grilem.

Zdeněk Skála

zahrady Zdeněk Skála,realizace zahrad Liberec, – Jsme rodinná zahradnická firma. Zabýváme se realizací sadovnických úprav rodinných zahrad, firemní i jiné zeleně. Rostliny používané pro výsadby jsou z části naše výpěstky nebo dodané českými okrasnými školkami. Provádíme odbornou údržbu zeleně od sekání, vertikulace, hnojení trávníků, po řezy okrasných i ovocných dřevin. Realizace zakázek: Po předchozí osobní konzultaci a návštěvě místa, vám zpracujeme návrh v programu Sadovnická projekce VOŠZa a SZaŠ Mělník a také dodáme předběžný rozpočet.

Aluglobal-mont, s.r.o.

Balkóny, stavebné práce, zasklievanie, záhrady – Spoločnosť Aluglobal-mont, s.r.o. má bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax, s pôsobením na slovenskom trhu, v odvetví zasklievaní balkónov, terás, alebo rôznych výklenkov, taktiež aj s projektovaním, výrobou a montážou zimných záhrad, či stavebnými prácami spojenými s rekonštrukciami bytov a domov. Pokiaľ ste sa rozhodli zaskliť balkón, loggiu, terasu v panelovom dome, v novostavbe alebo v rodinnom dome, tak máme pre všetkých riešenie za výhodné ceny.

Načítání trvalo 0.0853 sekund.