+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jurnis.cz

Klíčová slova: fotograf,fotografie,krajina,portrét,dokument

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2011

Popis: Krásy světa okolo nás, líbivé motivy a zajímavé situace zachycené okem mladého tvůrčího fotografa Michala Jurnikla. Krajinářská fotografie, portréty lidí i zvířat, dokumentární fotografie a abstraktní tvorba.

Web: www.jurnis.cz

Další související informace

METEO-RYCHNOV.cz

počasí, bouřky, blesky, radar, družice, tornádo – Stránky věnované pozorování počasí a fotografování. Najdete zde především různé záběry z meteorologických pozorování a přírody vůbec. Dále tu narazíte na články týkající se zejména významných atmosférických jevů na Rychnovsku a jiné zajímavosti z poutavého oboru jakým meteorologie bezpochyby je.

Semínka konopí

semena,konopí,semínka,growshop,regular, autoflower – prodej konopných semen, barney farms ,dutch passion ,autoflowering, feminizovaná semena, regular seminka, buddha seeds ,sensi seeds,growshop, growstore.cz ,eshop, mazar, blueberry, l.s.d , hnojiva a mnoho dalších

Česká zoologická spol.

česká, zoologická, společnost, entomologie – Česká zoologická společnost sdružuje členy, kteří studují z nejrůznějších hledisek živočichy a pracují v tomto oboru na vědecké úrovni.Sekretariát a knihovna České zoologické společnosti sídlí v suterénu budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze 2, Viničná ulice číslo 7, a to společně se sekretariátem a knihovnou České společnosti entomologické.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.