+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náhon Alba

Klíčová slova: náhon, Alba, Častolovice, Týniště, Třebechovice

E-mail: suocero@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. kv?tna 2009

Popis: Alba počíná svoji pouť u Častolovic, teče podél Divoké a pak spojené Orlice. Protéká obcemi a městy Častolovice, Čestice, Lípa nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Petrovice nad Orlicí a Třebechovice pod Orebem. Délka Alby se udává přibližně 17 km a šířka koryta kolísá mezi 1,5 a 4 m. Během svého toku je několikrát posílena z pravého břehu a naopak oslabena výtoky ze svého levého břehu. Do Dědiny se tedy vlévá přibližně se stejným průtokem, s jakým vytéká z Bělé

Web: alba.hu.cz

Další související informace

Album CZ - fotoalba

foto, alba, albumy, album, fotografie – Široká nabídka alb pro vaše fotografie v mnoha podobách a grafických vyvedeních, mj. dětská, klasická, luxusní, svetbní a další.

Gloriet

Gloriet, Týniště, Třebechovice, Bědovice, Křivice – Přírodní památka Gloriet, zvaný oficiálně U Glorietu, se nachází asi 1 km severovýchodně od Týniště nad Orlicí. Jako chráněné území byl vyhlášen v roce 1954. Na velmi malé ploše, čítající méně, než 12 ha, lze spatřit mimo jiné velmi zvláštní stromy.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.