+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nature Market

Klíčová slova: zdraví,nemoci,bylinky,přítodní léčba

E-mail: info@naturemarket.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?nora 2012

Popis: Výrobky firmy Diochi, které naleznete na našich stránkách, velmi účinně pomáhají při léčbě nejrůznějších akutních i chronických onemocnění.Výrobky firmy Diochi, které naleznete na našich stránkách, velmi účinně pomáhají při léčbě nejrůznějších akutních i chronických onemocnění. Naleznete tu preparáty, které přírodní cestou a na základě principů čínské medicíny pomáhají při lečbě akné, ekzémů, bolesti, onkologických onemocnění, lupénky, chřipce, rýmě, zánětlivém onemocnění střev, neplodnosti a celé řadě dalších potíží. Některé z přípravků získaly ocenění i v zahraničí.

Web: www.naturemarket.cz/

Další související informace

Alternativní medicína

alternativní medicína, alternativní léčba – Alternativní medicína a alternativní terapeuti a léčitelé v České Republice. Blog věnovaný nekonvenční, celostní, holistické ... prostě alternativní medicíně a katalog erudovaných odborníků specializujících se na některou z forem alternativní léčby.

DarkField - alt. léčba

alternativní léčba – Nabízíme alternativní léčbu založenou na mechanickém pozorování krvinky. Velmi šetrné! Postačí krev pouze z prstu. Vhodné pro doplnění stávající metody léčení. Mechanickým pozorováním krve lze vysledovat fakta, která nejsou z chemického vyšetření patrná. Kontaktujte nás.

Načítání trvalo 0.0492 sekund.