+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nature Market

Klíčová slova: zdraví,nemoci,bylinky,přítodní léčba

E-mail: info@naturemarket.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?nora 2012

Popis: Výrobky firmy Diochi, které naleznete na našich stránkách, velmi účinně pomáhají při léčbě nejrůznějších akutních i chronických onemocnění.Výrobky firmy Diochi, které naleznete na našich stránkách, velmi účinně pomáhají při léčbě nejrůznějších akutních i chronických onemocnění. Naleznete tu preparáty, které přírodní cestou a na základě principů čínské medicíny pomáhají při lečbě akné, ekzémů, bolesti, onkologických onemocnění, lupénky, chřipce, rýmě, zánětlivém onemocnění střev, neplodnosti a celé řadě dalších potíží. Některé z přípravků získaly ocenění i v zahraničí.

Web: www.naturemarket.cz/

Další související informace

Kartalin - léčba lupénky

léčba lupénky, ekzém, atopický ekzém – Přípravek k vnějšímu užití, vhodný na LUPÉNKU A ALERGODERMATÓZ (některých forem atopické a alergické dermitis a chronického ekzému) na solidolové bázi. Prostředek Kartalin obsahuje výlučně přírodní bioaktivní komponenty: léčivé rostliny – dvouzubec, heřmánek, vitamín A, lysozym, včelí med, eukalyptový a levandulový olej, kyselina salicylová a solidol. Kartalin uspěl při klinických testech na Sibiřské státní lékařské univerzitě, Moskevské zdravotnické akademii postgraduálních studií, v mnoha specializovaných dermatologických odděleních nemocnic v Rusku i zahraničí, kde získal pozitivní hodnocení jak výzkumníků, tak i pacientů

Rakovina, příznaky, léčba - Odborná poradna

Rakovina, léčba rakoviny, příznaky rakoviny, porad – Naše odborná poradna se zabývá bojem s rakovinou pomocí přístrojů Super Ravo Zapper. Léčba rakoviny, diagnostika rakoviny, rizikové faktory, prevence nádorů. Rakovina děložního čípku, rakovina prsu rakovina prostaty, tlustého střeva.

DarkField - alt. léčba

alternativní léčba – Nabízíme alternativní léčbu založenou na mechanickém pozorování krvinky. Velmi šetrné! Postačí krev pouze z prstu. Vhodné pro doplnění stávající metody léčení. Mechanickým pozorováním krve lze vysledovat fakta, která nejsou z chemického vyšetření patrná. Kontaktujte nás.

Načítání trvalo 1.8439 sekund.