+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náučný chodník Baba pod V

Klíčová slova: naucny chodnik, prirodna rezervacia, baba, svit

E-mail: nchbaba@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Náučný chodník Baba pod Vysokými Tatrami začína vo Svite a končí v Lopušnej doline, v rekreačnej zóne mesta Svit. Je dlhý asi 4km s prevýšením 270m a 5 zastávkami s informačnými tabuľami. Tešíme se na Vaši návštevu

Web: prbaba.sk/naucny-chodnik/naucna-turisticka-trasa-po-zelenej.html

Další související informace

Travel 73

rezervácia, ubytovanie, chata, hotel, penzión – Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností prevažne na rekreačné účely, dovolenky, dovolenkové pobyty. Rezervaci je možno zrealizovat prostřednictvím internetového rezervačního formuláře. TRAVEL73 ověří obsazenost vámi zvolených termínů a nejpozději do dvou pracovních dní Vás bude kontaktovat, aby se dohodli přesné podmínky nástupu na pobyt i způsob platby.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Zámková dlažba pro váš dům

dlažba, ceník, beton, chodník, zámková dlažba – Informační web o zámkových dlažbách. Zámková dlažba je vyrobena z kvalitního betonu a stala se hodně rozšířenou. Velkou předností zámkové dlažby je barevná i tvarová variabilita, ale také pořizovací náklady.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.