+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náučný chodník Baba pod V

Klíčová slova: naucny chodnik, prirodna rezervacia, baba, svit

E-mail: nchbaba@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Náučný chodník Baba pod Vysokými Tatrami začína vo Svite a končí v Lopušnej doline, v rekreačnej zóne mesta Svit. Je dlhý asi 4km s prevýšením 270m a 5 zastávkami s informačnými tabuľami. Tešíme se na Vaši návštevu

Web: prbaba.sk/naucny-chodnik/naucna-turisticka-trasa-po-zelenej.html

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Zámková dlažba pro váš dům

dlažba, ceník, beton, chodník, zámková dlažba – Informační web o zámkových dlažbách. Zámková dlažba je vyrobena z kvalitního betonu a stala se hodně rozšířenou. Velkou předností zámkové dlažby je barevná i tvarová variabilita, ale také pořizovací náklady.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.