+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Okrasné záhrady

Klíčová slova: záhrady, okrasné záhrady, záhradný nábytok, záhrad

E-mail: alinka77@zoznam.sk

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2010

Popis: Vlastný dom s okrasnou záhradou je určite aj vašim snom. Predstavy sú rôzne, preto aj záhrady nevyzerajú rovnako, ale každá úplne inak.Okrasná záhrada pri vašom dome by mala byť výtvorom zeleného raju, živej kompozície farieb, tvarov a vône.

Web: www.okrasne-zahrady.webnode.sk

Další související informace

Vodní a suché zahrady

zahrady, architekt, okrasné zahrady, jezírka – Vytváříme zcela originální styly zahrad s použitím kamene, padající a tekoucí vody a nebo klidné jezírkové plochy. Samozřejmě vždy s množstvím okrasné zeleně a to vše na základě přání, představy a snů zákazníka. Naše zahrady jsou zdrojem přírodní energie, která proudí do každé bytosti, která v ní pobývá. Zahradní architektuře a tvorbou zahradních kompozic se věnujeme od roku 1995 a naši zákazníci patří k oněm spokojeným a vracejícím se s požadavkem o další činnost, či doplnění nebo rozšíření vodní nebo zahradní partie. Prezentace firmy ROIA byla 7x opakovaně na mezinárodních stavebních veletrzích For Habitat a ForArch v Praze.

Nábytok

Nábytok, Nabytok, Záhradný nábytok – Nábytok z masívu, vyrobený z čistého dreva. Kvalitný záhradný nábytok pre váš doma a záhradu. Pevné manželské postele z masívu do spálne, ktoré zaručia váš zdravý spánok. Nábytok z masívu, vyrobený z čistého dreva.

Leone garden zahrady

Realizace zahrad, zahrady, návrhy zahrad – Šestým rokem Vám nabízíme návrhy a realizace okrasných zahrad, rekonstrukce zahrad rodinných domů, osázení teras, úpravy zeleně u firemních objektů a kompletní realizace zavlažovacích systémů. S ohledem na vaše potřeby a přání vám tým našich odborníků vykouzlí zahradu v moderním, venkovském, asijském nebo klasickém stylu.

Načítání trvalo 3.2245 sekund.