+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Okrasné záhrady

Klíčová slova: záhrady, okrasné záhrady, záhradný nábytok, záhrad

E-mail: alinka77@zoznam.sk

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2010

Popis: Vlastný dom s okrasnou záhradou je určite aj vašim snom. Predstavy sú rôzne, preto aj záhrady nevyzerajú rovnako, ale každá úplne inak.Okrasná záhrada pri vašom dome by mala byť výtvorom zeleného raju, živej kompozície farieb, tvarov a vône.

Web: www.okrasne-zahrady.webnode.sk

Další související informace

Zahrady - Řiháček

zahrady, realizace, projekty, údržba, zeleň – Pro zahradní tvorbu zajišťujeme projekci, realizaci a velice rádi obstaráme i následnou údržbu zeleně. Veškerá provedená práce je naší vizitkou! Navštivte naše stránky, nebo nás rovnou kontaktujte. Velice rádi splníme Vaše přání ohledně vytvoření nové tváře Vaší zahrady!

Pasivní a úsporné domy

plastová okna, dveře, zimní zahrady, pasivní domy – Firma Plastová okna Červenka vyrábí a dodává plastová okna, vchodové dveře, zimní zahrady, střešní okna atd. nejen pro nízkoenergetické a pasivní domy. Poskytuje odbornou poradu, projekt, rozpočtování nákladů, zaměření a montáž.

Zahradní práce Doupovec

Zahrady, rekultivace, závlahy, trávníky. – Naše firma se zabývá realizací zahrad na klíč, projekcí a montáží automatických závlahových systemů, výkopovými prácemi a rovnáním terénu. Dále zajištujeme kácení stromů, sekání, odvoz zelenáho odpadu, držbu živých plotů i trávníků.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.