+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ostropestřec mariánský

Klíčová slova: Ostropestřec, mariánský, bylina, zdraví, onemocněn

E-mail: ostropestrecmariansky@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2013

Popis: Ostropestřec mariánský je léčivá bylina s pozitivními účinky na zdraví. Semena ostropestřce mariánského jsou výborným lékem na nemocná játra. Plody ostropestřce mariánského se užívají k přípravě bylinného čaje.

Web: www.ostropestrecmariansky.cz/

Další související informace

XanGo

Xango, antioxidant, zdraví, přírodní,energie – Xango. Ochutnejte jako jedni z prvních v ČR lahodný antioxidant XanGo. Posiluje imunitu, dodává energii, zabraňuje vzniku rakoviny, pomáhá proti nadváze, chrání srdeční sval.Je vyroben z mangostanu ( Garcinia mangostana). Tropické ovoce mangostan používají po staletí lidé v jižní Asii, Indii a pacifických ostrovech jako potravu a lék - více na www.xangoo.cz

Pád na chodníků

pád na chodníku, pád na vozovce, poškození zdraví, – Kategorie jiná škoda zahrnuje ujmy na zdraví vyjma škod způsobených při dopravních nehodách, pracovních a školních úrazech, chybách lékařů a trestných činů s následkem újmy na zdraví. Jinou událostí rozumíme škodu na zdraví způsobenou například neuklizeným chodníkem, padající omítkou, chybějícím poklopem, napadením ze strany zvířete atd.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.