+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ovocnářství

Klíčová slova: ovocné stromy, ovocné keře, pěstování, jabloně

E-mail: ovocnarstvi@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2011

Popis: Rady pro pěstování ovocných stromů a keřů – přehled pomologie, druhů jabloní, hrušní i peckovin a drobného ovoce. Na stránkách najdete rady ohledně pěstování ovocných rostlin, boji proti škůdcům a chorobám ovocných rostlin a také zde najdete jakousi encyklopedii známých ovocných keřů a stromků.

Web: www.ovocnarstvi.eu/

Další související informace

Upravená zahrada

zahrada,rostliny,květiny,údržba, – Rady a nápady jak si poradit s vaší zahrádkou v jakémkoliv ročním období. Jak na nezbytnou údržbu a s jakým pomocníkem. Jak se zbavit škůdců a chorob, které trápí vaše rostliny.

Pes - priateľ človeka

pes, plemená, plemenitba, výcvik, granule – Starajte sa o svojho psa aj s našou pomocou lebo my rozumieme psom, ich potrebám a vieme, čo naši psi potrebujú pre zdravý a šťastný život. Komplexné informácie o psoch, plemenách a chove nájdete len u nás.

Královský apricot pudl

královský pudl, velký pudl, apricot pudl, – Charlie je královský pudl v barvě apricot a je to chovný pes. Na jeho osobních stránkách můžete nalézt informace o jeho životě, o jeho výstavních úspěších a o jeho jorkšíří kamarádce Tess. Zájemcům o krytí mohou sloužit pro získání prvotních informací ohledně zdravotních vyšetření, rodokmenu a výstavních titulů.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.