+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ovocnářství

Klíčová slova: ovocné stromy, ovocné keře, pěstování, jabloně

E-mail: ovocnarstvi@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2011

Popis: Rady pro pěstování ovocných stromů a keřů – přehled pomologie, druhů jabloní, hrušní i peckovin a drobného ovoce. Na stránkách najdete rady ohledně pěstování ovocných rostlin, boji proti škůdcům a chorobám ovocných rostlin a také zde najdete jakousi encyklopedii známých ovocných keřů a stromků.

Web: www.ovocnarstvi.eu/

Další související informace

EM-BIOTek efektivní mikroorganismy

efektivní mikroorganismy, efektivní mikroorganismy – EM-BIOTek efektivní mikroorganismy pro zahradu, domácnost, rybníky a zemědělství. Tato směs efektivních mikroorganismů se skládá se z různých druhů mikroorganismů, které byly získány z přírody a specifickým způsobem vyšlechtěny.

pedikúra garra rufa

Garra rufa,doktor ryba,pedikura rybickami,lupenka – Léčba lupenky , akne, atopickych eksemu a dalsich kožních chorob. Pronájem nádrží s rybkami Garra rufa k Vám domů a do kosmetických studii.Pujcujeme kompletni nadrze s filtry a UV lampamy pro bezproblémový dlouhodoby provoz. Poradenstvi a zaskoleni zdarma.

rizikové kácení stromů

Rizikové kácení stromů, Zdeněk Vejskal, – Rizikové kácení stromů Zdeněk Vejskal se specializuje na kácení stromů pomocí lezecké techniky i pomocí automobilových plošin. Pomáháme lidem, kteří mají obavy o své zdraví a majetek v důsledku nevhodně rostoucích stromů, nebo jinak poškozených a hrozících pádem. Odstraňujeme i nevhodně rostoucí větve v blízkosti staveb, nebo elektrického vedení a provádíme i vyřezávání křovin.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.