+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Planets.cz

Klíčová slova: vesmír, planety, mars, jupiter, saturn, slunce

E-mail: info@planets.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2009

Popis: Prozkoumejte vesmír na stránkách Planets.cz. Najdete u nás fotogalerie kosmických těles, jejich parametry a mimo jiné i počítačová planetária ke stažení. Specialitou je pak databáze tuzemských i zahraničních hvězdáren a planetárií.

Web: planets.cz

Další související informace

Vesmírná galerie

galerie, fotky, fotografie, vesmír, odkazy, astro – Tato galerie shromažďuje všechny zajímavé a pěkné fotografie z internetu a dále je poskytuje ostatním uživatelům. Počet snímků se neustále rozrůstá, momentálně je jich kolem 400. Při výběru fotek si můžete vybrat z těchto sekcí: sluneční soustava, galaxie, mlhoviny, komety, hvězdokupy, umělé družice. Neváhejte a navštivte tento web, bude se vám tu líbit! :-)

Vesmirnyweb.wz.cz

Vesmír, Zem, astronómia, kozmonautika, planéty – Vesmirnyweb.wz.cz je webstránka, v ktorej sa zaoberám vesmírom a vecami, ktoré sú s touto témou spojené. Zahŕňa množstvo zaujímavých obrázkov a animácií. Na tejto stránke sú rozobrané všetky planéty a rôzne zaujímavosti o nich. Je plná užitočných informácií. Nekonečný a takmer neopísateľný vesmír som zhrnul do jednej kocky, ktorá Vás určite zaujme.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0511 sekund.