+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Povodne.sk

Klíčová slova: povodne, záplavy, voda, lesné cesty, priekopy

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2010

Popis: Povodne sú každým rokom ničivejšie a hrozivejšie. Ale prečo povodne vznikajú? Čo ich spôsobuje? Prečo voda zatápa nižšie položené oblasti? Prečo sa lesy vysušujú? Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdete na Povodne.sk.

Web: www.povodne.sk/

Další související informace

Nebezpečné počasí

Výstrahy, bouřky, povodně, předpověď, – Informace o nebezpečném počasí. Předpověď výskytu bouřek v ČR. Výstrahy před nebezpečnými meteorologickými jevy, jako jsou: silné větry, silné bouřky, silý a trvalý déšť, Velmi nízké nebo vysoké teploty a pod.

Úprava tvrdé vody

tvrdá voda, vodní kámen, úprava vody, magnet – Tvrdá voda, vodní kámen a jeho usazeniny Vás již nemusí znepokojovat. Pro odstranění vodního kamene je efektivní řešení fyzikální úprava vody Antica + +. Powel Antica, s.r.o. nabízí úpravu tvrdé vody v provedení jako nezávislý magnet nebo závislý elektromagnet pro potrubí do 1000 mm.

Voda, topení, plyn

Voda, topení, plyn, kanalizace, stavební práce – Nejen ve městě Žďár nad Sázavou a okolí provádíme montáže vody, odpadů, kanalizace či topení. Provádíme také zednické práce, jako jsou rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen, i celých domových prostor. Realizujeme také montáže solárních panelů, vzduchotechniky, stlačeného vzduchu a mnoho dalších služeb.

Načítání trvalo 0.3718 sekund.