+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PŘÁTELE Z NEBE

Klíčová slova: láska, dobro, duch, duše, vesmírná loď, srdce

E-mail: mapka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2010

Popis: Sdělení od milujících přátel z Nebe a Stvořitele pro zvládnutí pozitivního života lidí na Zemi. Nafilmované přelety vesmírných lodí, telepatické kontakty, léčení duše a ducha a uzdravování lidských vztahů a léčení energetických bloků v našem myšlení a jednání. Galerie léčebných, meditačních a informačních obrazů a také informace o stavu naší planety Země a jak jí můžeme denně pomáhat láskou a meditací.

Web: www.pratele-nebe.cz/

Další související informace

Dovolená na lodi

dovolená, plavba, plavby, lodě, loď, lodí, prodej, – Dovolenanalodi.cz – nabízíme plavby s kapitánem, okružní plavby, pronájem lodí on-line a také prodej plachetnic HUNTER. Do nabídky také patří prodej lodního příslušenství a vybavení pro vodní sporty a potápění. Zajistíme soudní odhady lodí, technické prohlídky a také pojištění. Patříme k nejkušenějším firmám v oboru s tradicí od roku 1989.

Menopauzální příznaky

přechod, klimakterium, menopauza, bušení srdce – Přechod je fyziologické období v životě ženy, který se označuje jako menopauza, kdy dochází k poruchám menstruačního krvácení. Proti potížím spojeným s přechodem se doporučuje užívání doplňků stravy na bázi včelích produktů.

Načítání trvalo 0.0740 sekund.