+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PŘÁTELE Z NEBE

Klíčová slova: láska, dobro, duch, duše, vesmírná loď, srdce

E-mail: mapka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2010

Popis: Sdělení od milujících přátel z Nebe a Stvořitele pro zvládnutí pozitivního života lidí na Zemi. Nafilmované přelety vesmírných lodí, telepatické kontakty, léčení duše a ducha a uzdravování lidských vztahů a léčení energetických bloků v našem myšlení a jednání. Galerie léčebných, meditačních a informačních obrazů a také informace o stavu naší planety Země a jak jí můžeme denně pomáhat láskou a meditací.

Web: www.pratele-nebe.cz/

Další související informace

Horoskopy lásky

Horoskopy lásky, partnerský horoskop, láska, věště – Láska může působit štěstí, ale i trápení a bolest. Horoskopy lásky Vám poví nejen o lásce v budoucnosti, ale nahlédnou také do aktuální přítomnosti a pomohou Vám získat přízeň osoby, kterou milujete.

Testy lásky - vše o lásce

láska, vztahy, testy – Chcete si připravit plány pro budoucnost a přesto nevíte, zdali je váš protějšek tím, s kým máte strávit celý zbytek života? Nebo naopak lásku teprve hledáte? Na vše Vám odpoví tyto testy lásky, které jsou pro vás kdykoli k dispozici.

Menopauzální příznaky

přechod, klimakterium, menopauza, bušení srdce – Přechod je fyziologické období v životě ženy, který se označuje jako menopauza, kdy dochází k poruchám menstruačního krvácení. Proti potížím spojeným s přechodem se doporučuje užívání doplňků stravy na bázi včelích produktů.

Načítání trvalo 0.0725 sekund.