+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PŘÁTELE Z NEBE

Klíčová slova: láska, dobro, duch, duše, vesmírná loď, srdce

E-mail: mapka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2010

Popis: Sdělení od milujících přátel z Nebe a Stvořitele pro zvládnutí pozitivního života lidí na Zemi. Nafilmované přelety vesmírných lodí, telepatické kontakty, léčení duše a ducha a uzdravování lidských vztahů a léčení energetických bloků v našem myšlení a jednání. Galerie léčebných, meditačních a informačních obrazů a také informace o stavu naší planety Země a jak jí můžeme denně pomáhat láskou a meditací.

Web: www.pratele-nebe.cz/









Další související informace

Půjčovna lodí a raftů

lodě, rafty, loď, raft, pádlo, plovací vesta, – Půjčovna lodí a raftů na řece Vltavě. Vodácké kurzy a výlety. Doprava lodí a osob. Komplexní vodácké služby. Lodě a rafty zapůjčíme také na řeky Lužnice, Otava, Sázava. Zapůjčíme - lodě, rafty, plovací vesty, konve, pádla a další.

IQ test, Partnerský test

test, testy, IQ test, partneri, láska, online test – Na týchto stránkách nájdete niekoľko profesionálne vypracovaných testov z rôznych odvetví ľudského poznánia. Testy boli spracované veľmi kvalitne aby poskytovali adekvátne výsledky. Ale aj napriek tomu to berte prosím s istou dávkou nadhľadu.

Pompézie

poezie, láska, život – Pompézie to jsou básničky a radost ze života. Pompézie mapuje části duchovního života jejího autora a to konkrétně ve formě různých krátkých reflexí a básniček. Stránky Pompézie vznikají hlavně z radosti pro radost samu.

Načítání trvalo 0.0819 sekund.