+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodáváme veterinární die

Klíčová slova: veterinární, pes, kočka, klíšťata, odčervení

E-mail: seo-veterinarni.prevence@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2009

Popis: Prodáváme veterinární diety pro psy a kočky (Hills, Eukanuba, Trovet, Specific, Royal Canin), krmiva, odčervení, odblešení, veterinární přípravky pro oči, uši, zuby, srst. Zasíláme po celé ČR a rozvážíme. Slevy a akce každý měsíc, množstevní slevy.

Web: www.veterinarni-prevence.cz/

Další související informace

Bengálská kočka - CHS Whi

bengálská, kočka, prodej, chovná stanice – Malá chovatelská stanice bengálských koček (BEN n 24) Nyní máme kočku CH Klippeneck Wild Luisa a IC Uggio Marmol. Společně s nimi jsou s námi MCO a mourek Fífa. V současné době čekáme na Luisy touhu po koťatech. Těšíme se na návštěvu.

Upravená zahrada

zahrada,rostliny,květiny,údržba, – Rady a nápady jak si poradit s vaší zahrádkou v jakémkoliv ročním období. Jak na nezbytnou údržbu a s jakým pomocníkem. Jak se zbavit škůdců a chorob, které trápí vaše rostliny.

Královský apricot pudl

královský pudl, velký pudl, apricot pudl, – Charlie je královský pudl v barvě apricot a je to chovný pes. Na jeho osobních stránkách můžete nalézt informace o jeho životě, o jeho výstavních úspěších a o jeho jorkšíří kamarádce Tess. Zájemcům o krytí mohou sloužit pro získání prvotních informací ohledně zdravotních vyšetření, rodokmenu a výstavních titulů.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.