+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej semínek chilli

Klíčová slova: semínka chilli, chilli semena, chilli papričky

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2012

Popis: On-line prodej kvalitních semínek chilli papriček pro vaši pálivou sklizeň ohnivých nejpálivějších chilli světa. Bohatá úroda z našich semínek chilli je při správném pěstování zaručena. Profesionální servis eshopu Jolokia.cz.

Web: www.seminkachilli.cz

Další související informace

Growshop Praha.eu

growshop praha, semena, headshop – Growshop Praha.eu a Fruit Of The Room nabízí veškeré vybavení pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením. Pěstební sestavy Homebox poskytují technické vybavení, které je třeba na zprovoznění pěstebního boxu.

Semena palem

semena, palmy, semínka, palem, palmy-semena – Semena mrazuvzdorných palem vhodných k pěstování u nás. Semena interiérových palem z celého světa. Nabízíme nejlevnější semena palem na internetu. Semena mrazuvzdorných palem vhodných k pěstování u nás. Semena interiérových palem z celého světa. Nabízíme nejlevnější semena palem na internetu.

Chilli papričky - o pálivosti a pěstování

chilli papričky,chili,pálivé papriky,capsaicin,pěs – Chilli papričky patří k základímu koření v kuchyni. Chili paprička (též čili paprička; někdy se též užívá název kayenský pepř, případně kajenský pepř) je plod především exotických druhů křovitých paprik, rostoucích v tropech a subtropech Indie, Číny, Japonska, Vietnamu, Afriky, Jižní a Střední Ameriky, zvláště Mexika. Hojně se užívají i na Balkáně.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.