+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psí plemena

Klíčová slova: psí plemena, pejsci, výběr pejska

E-mail: peposlav21@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2009

Popis: Jak si vybrat štěňátko, na jaké faktory a podmínky koukat, aby jste si vybrali toho správného pejska? Trápí Vás tyto otázky? Pak se podívejte na tento web, naleznete zde veškeré informace o správném výběru psa.

Web: www.pejsci.com/

Další související informace

Královský apricot pudl

královský pudl, velký pudl, apricot pudl, – Charlie je královský pudl v barvě apricot a je to chovný pes. Na jeho osobních stránkách můžete nalézt informace o jeho životě, o jeho výstavních úspěších a o jeho jorkšíří kamarádce Tess. Zájemcům o krytí mohou sloužit pro získání prvotních informací ohledně zdravotních vyšetření, rodokmenu a výstavních titulů.

Od Čtyrrohovice

Od Čtyrrohovice, Německý Křepelák Koloděje n. Luž. – Chovatelská stanice Německého Křepeláka, od čtyrrohovice. Chovná fena Německého Křepeláka Gábi z Ostrůvku. Fena Německého Křepeláka Bára od Čtyrrohovice. Chovatelská stanice Německého Křepeláka Koloděje nad Lužnicí.

Zakladni zdravi

zdrava strava, paleo, zdravy zivot, bezlepkove – „Základní zdraví“ jsou stránky, které se snaží představit skutečnou a nefalšovanou zdravou stravu, bez ohledu na to, kde se právě nacházejí různé finanční zájmy, nebo jaké právě panují hysterie.

Načítání trvalo 0.0740 sekund.