+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psittacorum

Klíčová slova: chovatelství, kosman, opice, kočky, psi, kočky

E-mail: info@psittacorum.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2012

Popis: Chovatelský portál se zabívá chovem exotických nebo domácích zvířat a jejich nabídou a poptávkou. Nabízíme také k dispozici kvalitní diskuzní fórum s fotogalerií našeho chovu, kde jsou k vidění exotické i domácí zvířata, která chováme.

Web: www.psittacorum.cz

Další související informace

Domov pro opuštěná zvířata

útulek, opuštění psi, pejsci, kočky, nalezení psi – Útulek pro opuštěná zvířata - Domov pro opuštěná zvířata, Srbce 13, pošta Němčice nad Hanou, 798 27, tel. 603/220256

Královský apricot pudl

královský pudl, velký pudl, apricot pudl, – Charlie je královský pudl v barvě apricot a je to chovný pes. Na jeho osobních stránkách můžete nalézt informace o jeho životě, o jeho výstavních úspěších a o jeho jorkšíří kamarádce Tess. Zájemcům o krytí mohou sloužit pro získání prvotních informací ohledně zdravotních vyšetření, rodokmenu a výstavních titulů.

PsiZnamka.cz

psí seznamka,inzerce psů, štěňata, pes, fena,krytí – Sháníte-li štěně nebo vhodný protějšek pro Vašeho psa či fenu, jste na správném místě. Prohlédněte si aktuální nabídky psů a fen, které jsou k dispozici ke krytí. Máte-li štěně či štěňata vytvořte si zdarma inzerát a oslovte budoucí majitele! Nenašli jste pro svého psího miláčka vhodného partnera? Jednoduše zadejte zdarma svou vlastní nabídku, včetně fotky, popisu a svého kontaktu.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.