+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rapeja

Klíčová slova: RAPEJA Britské kočky koťáta chovatelska stanice

E-mail: rapeja-cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2010

Popis: chovatelská stanice britskych kocek RAPEJA. Máme nová koťátka jsou přítolná a hravá. Teď máme jednu chovnou kočičku, ale časem se chastá další přírustek do rodiny. Na vístavách sme se zatím pokažde umístili exkluzivne.

Web: rapeja-cz.sweb.cz

Další související informace

Jack Russel terier z Falk

Jack Russell terrier, chovatelská stanice – Naše chovatelská stanice Z Falkenštejna se zabývá chovem psů rasy Jack Russell terrier. Momentálně tvoří jádro stanice dvě fenky Apokalypsa a Gorgia, které chováme, mimo zimní období, ve venkovním prostředí.

Faraon pet food

krmivo, krmivo pro psy a kočky – Jsme mladá, dynamická, rychle se rozvíjející společnost působící na Českém trhu. Naší hlavní činností je distribuce kvalitního krmiva FARAON pro domácí zvířata, zejména krmivo pro psy a kočky. Naší snahou, motem a každodenní činností je využívání kvalitních receptur krmiva FARAON ke komplexnímu zajištění služeb v oblasti výživy psů a koček.

bioplynové stanice, biopl

Bioplynové stanice, bioplyn, Bioplynová stanice – Bioplynové stanice mají mnoho pozitivních přínosů. Jedná se o projekty multioborové, prolínající se tématicky napříč mnoha odvětvími. Proto je také proces přípravy a realizace bioplynové stanice poměrně náročný z hlediska administrativy a naplnění požadavků různých zákonů. V bioplynových stanicích je možné efektivně zpracovat širokou škálu bioodpadů a různých materiálů. Návrh každé bioplynové stanice je svým způsobem unikátní. Volba konkrétní technologie závisí na předpokládané skladbě substrátů, místních podmínkách, teplotním režimu fermentace, na uplatnění zfermentovaných výstupů a dalších konkrétních podmínkách.

Načítání trvalo 0.1091 sekund.