+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rapeja

Klíčová slova: RAPEJA Britské kočky koťáta chovatelska stanice

E-mail: rapeja-cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2010

Popis: chovatelská stanice britskych kocek RAPEJA. Máme nová koťátka jsou přítolná a hravá. Teď máme jednu chovnou kočičku, ale časem se chastá další přírustek do rodiny. Na vístavách sme se zatím pokažde umístili exkluzivne.

Web: rapeja-cz.sweb.cz

Další související informace

Britské kočky.

britská kočka chovatelská stanice felinoterapie – Chovatelská stanice britských koček. Koťata vhodná na chov i na mazlíky. Jako jedni z prvních v ČR provádíme i felinoterapii, tedy léčbu přítomností kočky. Vhodné pro seniory, postižené, osamělé, atd..

Thajský Ridgeback

Thajský ridgeback,Thaiczech,Chovatelská stanice – Chovatelská stanice Thaiczech. Thajský Ridgeback, Thailand Ridgeback. Jsme chovatelská stanice Thajského Ridgebacka, máme zatím jednu fenu, které jsou 2 roky a na zimu v roce 2010 plánujeme šťěňátka. Thaiczech

bioplynové stanice, biopl

Bioplynové stanice, bioplyn, Bioplynová stanice – Bioplynové stanice mají mnoho pozitivních přínosů. Jedná se o projekty multioborové, prolínající se tématicky napříč mnoha odvětvími. Proto je také proces přípravy a realizace bioplynové stanice poměrně náročný z hlediska administrativy a naplnění požadavků různých zákonů. V bioplynových stanicích je možné efektivně zpracovat širokou škálu bioodpadů a různých materiálů. Návrh každé bioplynové stanice je svým způsobem unikátní. Volba konkrétní technologie závisí na předpokládané skladbě substrátů, místních podmínkách, teplotním režimu fermentace, na uplatnění zfermentovaných výstupů a dalších konkrétních podmínkách.

Načítání trvalo 2.9743 sekund.