+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekreace-deti.cz

Klíčová slova: rekreační střediska, tábory, školní výlety

E-mail: info@rekreace-deti.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Pořádání školních výletů a pobytů, sportovních soustředění, letních táborů a rekreace pro děti v České republice. Vyberte si kraj pro rekreaci a pobyt vašich dětí či pořádání školního výletu v našich rekreačních zařízeních. Na výběr je pobyt v několika rekreačních střediscích i pořádání výletů do různých částí republiky. Sportovní rekreaci (soustředění) nabízíme pro fotbal, atletiku, volejbal, házenou a další sporty, včetně divadelního soustředění. Všechna sportoviště ve střediscích jsou zdarma.

Web: www.rekreace-deti.cz

Další související informace

Kvalitní batohy

batohy tašky kabely cestovní školní – V našem obchodě máte možnost si objednat kvalitní batohy, školní tašky, tašky na notebooky, sportovní tašky, kabelky a drobné doplňky značek McNeill, Take It Easy a Cult a tyto Vám poté přijdou až k Vám domů.

Zámok u Grófa v Nitře

turistika výlety hotel ubytování sport restaurace – Hotel se nachází v blízkosti historického centra Nitry, v malebné části města pod Zobor. Hostům jsou k dispozici apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s WiFi připojením na internet a uzavřené parkoviště. Hotel se nachází v blízkosti historického centra Nitry, v malebné části města pod Zobor. Hostům jsou k dispozici apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s WiFi připojením na internet a uzavřené parkoviště. Příjemnou atmosféru dotváří i obrazová galerie díl mistra Vladimíra plachého.

Školní výlety Rikitan

Školní výlety, školní výlet, Kam na školní výlet – Školní výlet s připraveným program, kdy se učitel již nemusí o nic starat. Školní výlet si užijí žáci i učitelé. Pomůžeme rozhodnout kam na školní výlet! Školní výlety jsou atraktivní pro žáky, nenáročné pro učitele a plné zajímavostí a nových zážitků.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.