+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekreace-deti.cz

Klíčová slova: rekreační střediska, tábory, školní výlety

E-mail: info@rekreace-deti.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Pořádání školních výletů a pobytů, sportovních soustředění, letních táborů a rekreace pro děti v České republice. Vyberte si kraj pro rekreaci a pobyt vašich dětí či pořádání školního výletu v našich rekreačních zařízeních. Na výběr je pobyt v několika rekreačních střediscích i pořádání výletů do různých částí republiky. Sportovní rekreaci (soustředění) nabízíme pro fotbal, atletiku, volejbal, házenou a další sporty, včetně divadelního soustředění. Všechna sportoviště ve střediscích jsou zdarma.

Web: www.rekreace-deti.cz

Další související informace

Kvalitní batohy

batohy tašky kabely cestovní školní – V našem obchodě máte možnost si objednat kvalitní batohy, školní tašky, tašky na notebooky, sportovní tašky, kabelky a drobné doplňky značek McNeill, Take It Easy a Cult a tyto Vám poté přijdou až k Vám domů.

Turistika a výlety ve Vel

turistika, velká fatra, turistění, tipy na výlety – Turistika a tipy na výlety ve Velké Fatře. Naučné chodníky, stezky, okružní cesty, krásné vodopády, dlouhé jeskyně plné různých živočichů. Tipy na výlety do krásných jeskyní, skal, muzeí a kulturních měst.

Domov mládeže Studentská

domov mládeže studentská praha, školní jídelna – Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 – Dejvice, Studentská 10 je školské zařízení, které poskytuje žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol ubytování, výchovně vzdělávací činnost a vede žáky a studenty k plnohodnotnému využívání volného času formou zájmových činností. Součástí domova mládeže je i školní jídelna

Načítání trvalo 0.0625 sekund.