+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekreace-deti.cz

Klíčová slova: rekreační střediska, tábory, školní výlety

E-mail: info@rekreace-deti.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Pořádání školních výletů a pobytů, sportovních soustředění, letních táborů a rekreace pro děti v České republice. Vyberte si kraj pro rekreaci a pobyt vašich dětí či pořádání školního výletu v našich rekreačních zařízeních. Na výběr je pobyt v několika rekreačních střediscích i pořádání výletů do různých částí republiky. Sportovní rekreaci (soustředění) nabízíme pro fotbal, atletiku, volejbal, házenou a další sporty, včetně divadelního soustředění. Všechna sportoviště ve střediscích jsou zdarma.

Web: www.rekreace-deti.cz

Další související informace

Batohy-Aktovky.cz - pro V

školní aktovky, školní batohy, sety pro školáky, p – Školní batohy a aktovky - školní aktovky, školní batohy, sety pro školáky, pouzdra, brašny, obaly na notebooky, školní desky, dětské zápisníky a další potřeby pro Vašeho školáka. Batohy-Aktovky.cz - školní batohy a aktovky pro Vašeho školáka.

Botel Grácia v Bratislave

Ubytování turistika dovolená výlety hotel – Romantické Business Lacné ubytovanie ubytování Bratislava - Mapa s cestou pokud máte zájem o rezervaci ubytování pro Botel Gracia, nebo se jedná o předběžnou rezervaci použijte prosím formulář pro rezervaci . Rezervace jsou vyřizovány přednostně. Děkujeme za pochopení.

Rekreační dům U Peštů ve Frýdštejně

Rekreační dům U Peštů,ubytování ve Frýdštejně – Rekreační dům "U Peštů" Vám celoroční ubytování ve standardně vybaveném vesnickém stavení pod hradem Frýdštejnem nedaleko obce Malá Skála. Dům je vhodný pro ubytování rodin, skupin, školních tříd, sportovních skupin. K ubytování Vám nabízíme šest pokojů studiového (apartmánového) typu. Přímo u nás si můžete zahrát stolní tenis, tenis, volejbal, nohejbal a další míčové hry na travnatém hřišti. V okolí penzionu můžete využít hustou síť turistických a cykloturistických stezek, v zimě sjezdovky, v létě možnost koupání. Ke zpestření Vašeho pobytu Vám rádi zajistíme poznávací, sportovní či relaxační pobyty.

Načítání trvalo 0.0744 sekund.