+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rhodéský Ridgeback Praha

Klíčová slova: Bohemia Chiboa, Chovatelská stanice, Rhodéský Rid

E-mail: bochiboa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2010

Popis: Bohemia Chiboa - Chovatelská stanice Rhodéských Ridgebacků v Praze. Stránky jsou věnované krásnému plemeni Rhodéskému Ridgebackovi (RR). Dozvíte se informace o standardu, historii, původu, chovu, péči, výchově, našich štěňatěch a mnohem více.

Web: www.bohemia-chiboa.eu

Další související informace

EM-BIOTek efektivní mikroorganismy

efektivní mikroorganismy, efektivní mikroorganismy – EM-BIOTek efektivní mikroorganismy pro zahradu, domácnost, rybníky a zemědělství. Tato směs efektivních mikroorganismů se skládá se z různých druhů mikroorganismů, které byly získány z přírody a specifickým způsobem vyšlechtěny.

Stříhání psů v Praze

Stříhání psů v Praze,trimování,vyčesávání srsti – Nabízím kompletní úpravu srsti pejsků všech plemen včetně kříženců. Stříhání, trimování, koupání, fénování a související služby (péče o uši, oči a drápky). Stříhání psů dle standardu i na přání zákazníka. Možnost stříhání pejska přímo u klienta.

pedikúra garra rufa

Garra rufa,doktor ryba,pedikura rybickami,lupenka – Léčba lupenky , akne, atopickych eksemu a dalsich kožních chorob. Pronájem nádrží s rybkami Garra rufa k Vám domů a do kosmetických studii.Pujcujeme kompletni nadrze s filtry a UV lampamy pro bezproblémový dlouhodoby provoz. Poradenstvi a zaskoleni zdarma.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.