+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rhodéský Ridgeback Praha

Klíčová slova: Bohemia Chiboa, Chovatelská stanice, Rhodéský Rid

E-mail: bochiboa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2010

Popis: Bohemia Chiboa - Chovatelská stanice Rhodéských Ridgebacků v Praze. Stránky jsou věnované krásnému plemeni Rhodéskému Ridgebackovi (RR). Dozvíte se informace o standardu, historii, původu, chovu, péči, výchově, našich štěňatěch a mnohem více.

Web: www.bohemia-chiboa.eu

Další související informace

Česká krajina

česká krajina, společně pro přírodu, krajina – Obecně prospěšná společnost Česká krajina je celostátní nezisková organizace působící v oblasti ochrany přírody, krajiny a životního prostředí. Naším hlavním cílem je ochrana biologické rozmanitosti (biodiverzity), zmírňování dopadů klimatických změn na přírodu i člověka a adaptace krajiny na změny klimatu.

Česká zoologická spol.

česká, zoologická, společnost, entomologie – Česká zoologická společnost sdružuje členy, kteří studují z nejrůznějších hledisek živočichy a pracují v tomto oboru na vědecké úrovni.Sekretariát a knihovna České zoologické společnosti sídlí v suterénu budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze 2, Viničná ulice číslo 7, a to společně se sekretariátem a knihovnou České společnosti entomologické.

Načítání trvalo 0.1434 sekund.