+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rola Sopotnice

Klíčová slova: chovná stanice,rola,sopotnice,mastif

E-mail: RomanLan@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Rola Sopotnice se zabývá chovem Anglických mastifů. Náš chov začal r. 2007 fenkou Cesmýna z Lounského chovu (Otec Celestýn Lumarko, matka Kréta pod Slováckým nebem). Od 2009 jsme certifikovaná chovná stanice. Přijeďte se podívat k nám do Sopotnice!

Web: www.rolasopotnice.cz/

Další související informace

Bengálská kočka - CHS Whi

bengálská, kočka, prodej, chovná stanice – Malá chovatelská stanice bengálských koček (BEN n 24) Nyní máme kočku CH Klippeneck Wild Luisa a IC Uggio Marmol. Společně s nimi jsou s námi MCO a mourek Fífa. V současné době čekáme na Luisy touhu po koťatech. Těšíme se na návštěvu.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.0767 sekund.