+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stránky pro fanoušky mine

Klíčová slova: mineral, kamen, nerost, krystal, crystal, stone

E-mail: rnemeth@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2012

Popis: MINERALIS.CZ - minerály, nerosty, drahé kameny, drahokamy, krystaly. Užitečné informace pro sběratele i studenty. Aukce, inzerce, výměnná burza. Informace z geologie a mineralologie. Databáze podrobných informací o nerostech. Zajímavosti ze světa mineralologie, přehled českých i světových sběratelských burz. Eshop s minerály a výrobků z minerálů. Rady a informace od jiných odborníků a uživatelů ve formě fóra. Seznam nejlepších nalezišť. Galerie zajímavých nálezů minerálů.

Web: www.mineralis.cz/

Další související informace

Přírodní kámen

přírodní kámen, dlažba z kamene, obklady z kamene – Dlažba a obklady z přírodního kamene, široký sortiment přírodních kamenů, venkovní i vnitřní použití, kuchyňské a koupelnové desky z přírodního kamene, obklady a dlažby z přírodního kamene do kuchyně i koupelny.

Vodní kámen a tvrdost vod

vodní kámen, tvrdost vody, tvrdá voda – Informační stránky o vodním kameni a tvrdosti vody. Popis možností změkčování vody a odstranění vodního kamene. Využijte jednu z možností a zatočte s vodním kamenem jednou pro vždy.

Centrum Stone

Centrum Stone – Nově opravený hotel Centrum Stone ve Vrbně pod Pradědem zve k celoroční aktivní, sportovní a relaxační rodinné dovolené. Hotelová část komplexu Centrum Stone nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Standardně jsou všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.