+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stříhání psů v Praze

Klíčová slova: Stříhání psů v Praze,trimování,vyčesávání srsti

E-mail: happyrex@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2011

Popis: Nabízím kompletní úpravu srsti pejsků všech plemen včetně kříženců. Stříhání, trimování, koupání, fénování a související služby (péče o uši, oči a drápky). Stříhání psů dle standardu i na přání zákazníka. Možnost stříhání pejska přímo u klienta.

Web: happyrex.cz

Další související informace

Psí salon a psí škola

psí salon, stříhání psů, psí škola, výcvik psů – Stříhání a trimování psů všech plemen i velikostí. Stříháme bez použití šibenice a za přítomnosti majitele. Po dohodě je možné se objednat i na sobotu nebo na neděli. Výchova a výcvik psů všech plemen i velikostí. Specializujeme se na socializaci štěňat, výchovu rodinného psa, základy poslušnosti agility a základy tance se psy.

Stříhání psů

Stříhání psů, stříhání psů Praha, Praha 3 – Stříhání psů, malých a středních psích plemen. Pejsky ostříháme, vytrimujeme, ošetříme drápky, ouška, upravíme dle Vašeho přání.

TOP HOTEL PRAHA & CONGRESS CENTRE v Praze

TOP HOTEL PRAHA & CONGRESS CENTRE,ubytování v – TOP HOTEL Prague Congress Centre naleznete v klidném prostředí městské části Prahy 4. Celý komplex se nachází v parku, jehož součástí je Japonská zahrada.TOP HOTEL Prague Congress Centre je ideálním místem pro kongresy, konference, meetingy, semináře, symposia, koncerty, výstavy a další akce jako work shopy, team-buildingy a podobně. Kongresové centrum je tvořeno systémem salonků a konferenčních prostor s nejmodernějším technickým vybavením.Celý komplex dále nabízí krytý bazén, whirlpool, fitness a wellness centrum se saunou, párou a soláriem, služby kosmetického salónu a masáže. V hotelu jsou k dispozici dva tenisové kurty, bowlingové dráhy a kasino.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.