+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Thajský Ridgeback

Klíčová slova: Thajský ridgeback,Thaiczech,Chovatelská stanice

E-mail: info@thaiczech.eu

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2010

Popis: Chovatelská stanice Thaiczech. Thajský Ridgeback, Thailand Ridgeback. Jsme chovatelská stanice Thajského Ridgebacka, máme zatím jednu fenu, které jsou 2 roky a na zimu v roce 2010 plánujeme šťěňátka. Thaiczech

Web: www.thaiczech.eu

Další související informace

Jack Russel terier z Falk

Jack Russell terrier, chovatelská stanice – Naše chovatelská stanice Z Falkenštejna se zabývá chovem psů rasy Jack Russell terrier. Momentálně tvoří jádro stanice dvě fenky Apokalypsa a Gorgia, které chováme, mimo zimní období, ve venkovním prostředí.

Rapeja

RAPEJA Britské kočky koťáta chovatelska stanice – chovatelská stanice britskych kocek RAPEJA. Máme nová koťátka jsou přítolná a hravá. Teď máme jednu chovnou kočičku, ale časem se chastá další přírustek do rodiny. Na vístavách sme se zatím pokažde umístili exkluzivne.

Zemědělské dotace, dotace

Zemědělské dotace, dotace,bioplynové stanice – Na základě vašich požadavků pomůžeme s přípravou projektového záměru. Najdeme vhodný zdroj financování a zpracujeme žádost, kterou předložíme k posouzení. Zpracování žádosti o dotace. Při zpracování žádosti se začíná u seznámení s požadavky, které je nutné splnit v rámci celého procesu - od vyplňování žádosti až po předání či odeslání odpovědné instituci. Jedná se zejména o formu a způsob předložení žádosti, jaké podkladové materiály jsou pro zpracování žádosti o dotace důležité nebo jaké přílohy mají žádost doplnit.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.