+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Upravená zahrada

Klíčová slova: zahrada,rostliny,květiny,údržba,

E-mail: baclinks@screenprotector.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2011

Popis: Rady a nápady jak si poradit s vaší zahrádkou v jakémkoliv ročním období. Jak na nezbytnou údržbu a s jakým pomocníkem. Jak se zbavit škůdců a chorob, které trápí vaše rostliny.

Web: www.upravenazahrada.cz

Další související informace

Přechod Venuše 2004

venuše, planeta, astronomie, přechod venuše, 2004, – Jedinečný astronomický úkaz. Venus Tranzit 2004, informace o planetě Venuši, meření, fotogalerie, zážitky, informace. Stránka vytvořená k jedné události v historii moderního 20.století, obsahující však další množství informací.

Masožravé rostliny

masožravé rostliny,pěstování,květiny,masožravky – Masožravé rostliny neboli masožravky. Informace o jednotlivých druzích masožravých rostlin, návody na pěstování, články, fotografie masožravek, zajímavé postřehy z pěstování, diskuzní fórum a mnoho dalšího.

Projekt 3V - vědě a výzku

škola, školní, věda, výzkum, rozvoj, kurzy, – Školní projekt podpory žáků o přírodní vědy - rozvoj výzkumných a prezentačních dovednosti žáků, interaktivní e-learningový kurz, semináře a workshopy pro pedagogy zapojených škol. Přístup k publikačnímu nástroji Datel k tvorbě projektů žáky online.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.