+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vánoční hvězda

Klíčová slova: poisentie, vánoční hvězda, vánoce, symbol vánoc

E-mail: hvezdavanocni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2009

Popis: Vánoční hvězda - botanické označení Euphorbia pulcherrima - český také nazývané Poisentie , je původem rostlina ze střední Ameriky, jak původ se nejčastěji Vánoční hvězdauvádí Mexiko. V Evropě se vedle vánoční hvězda stala vedle vánočního kaktusu klasickým symbolem vánoc - a to především její klasická, červeně olistěná varieta.

Web: www.vanocni-hvezda.cz

Další související informace

Vánoční výzdoba

vanoce, vanoce 2009, vanocni vyzdoba, – Chcete se dozvědět něco nového o vánoční výzdobě a o trendech letošních vánoc? Přinášíme vám zajímavé tipy na výrobu vaší vlastní vánoční výzdoby, která vás nebude stát ani korunu navíc!

Vánoční dárky

vánoční dárky – Vánoční dárky - na těchto stránkách najdete informace o vánočních zvycích, recepty na vánoční dobroty, texty vánočních koled a další informace o vánocích a jejich tradicích spolu s tipy na vánoční dárky.

Vánoce 2011

vánoce, vánoce 2011, vánoční dárkya tipy na vánoce – Vánoce 2011.eu jsou stránky, které se věnují vánočnímu období. Cílem je zpríjemnit vám vánoční atmosféru a nabídnout vám všechny informace na jednom místě. Najdete zde tipy na vánoční dárky, tipy na vánoční dekorace a ozdoby, vánoční cukroví, vánoční recepty, vánoční koledy, vánoční tradice, vánoční zvyky. Můžete také přispět svými články a tipy. Pořádáme soutěže např. o nejlepší vánoční recept. Informace o soutěži se dozvíte na našich stránkách, stejně tak jako možné výhry. Pevně věříme, že se vám naše stránky budou líbit a díky nim strávítě veselé Vánoce 2011.Vánoce jsou totiž svátky klidu a proto přejeme klidné procházení našich stránek Vánoce 2011.eu.

Načítání trvalo 3.7510 sekund.