+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vánoční hvězda

Klíčová slova: poisentie, vánoční hvězda, vánoce, symbol vánoc

E-mail: hvezdavanocni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2009

Popis: Vánoční hvězda - botanické označení Euphorbia pulcherrima - český také nazývané Poisentie , je původem rostlina ze střední Ameriky, jak původ se nejčastěji Vánoční hvězdauvádí Mexiko. V Evropě se vedle vánoční hvězda stala vedle vánočního kaktusu klasickým symbolem vánoc - a to především její klasická, červeně olistěná varieta.

Web: www.vanocni-hvezda.cz

Další související informace

Vánoce-2008.cz - vánoční

vánoce, vánoční dárky, tipy na vánoce, – Vánoční server s informacemi o Vánocích a tipech na vánoční dárky. Dozvíte se, jak popřát veselé vánoce v několika světových jazycích i něco z historie Vánoc. Ušetřit na vánočních dárcích se dá opravdu mnoho. Některé vánoční dárky pořídíte i o 50% levněji! To jistě stojí za to.

Vánoce - vánoční dekorace

vánoce, vánoční dekorace, ozdoby, koledy, vánoční – Hledáte vánoční dekorace a ozdoby? Chcete se inspirovat vánocemi? Nebo si jen chcete poslechnout vánoční koledu? U nás naleznete spoustu zajímavých informací, tipů a mnoho dalšího nejen na vánoční svátky.

Vánoce

Vánoce, Vánoční dárky, Vánoční tradice – Server vánoce.biz to jsou nápady a podněty na vánoční dárky pro Vaše blízké, ale také informace o vánočních tradicích a zvycích. Server vánoce.biz to jsou nápady a podněty na vánoční dárky pro Vaše blízké, ale také informace o vánočních tradicích a zvycích.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.