+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vánoční hvězda

Klíčová slova: poisentie, vánoční hvězda, vánoce, symbol vánoc

E-mail: hvezdavanocni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2009

Popis: Vánoční hvězda - botanické označení Euphorbia pulcherrima - český také nazývané Poisentie , je původem rostlina ze střední Ameriky, jak původ se nejčastěji Vánoční hvězdauvádí Mexiko. V Evropě se vedle vánoční hvězda stala vedle vánočního kaktusu klasickým symbolem vánoc - a to především její klasická, červeně olistěná varieta.

Web: www.vanocni-hvezda.cz

Další související informace

Vánoce - vánoční dekorace

vánoce, vánoční dekorace, ozdoby, koledy, vánoční – Hledáte vánoční dekorace a ozdoby? Chcete se inspirovat vánocemi? Nebo si jen chcete poslechnout vánoční koledu? U nás naleznete spoustu zajímavých informací, tipů a mnoho dalšího nejen na vánoční svátky.

Vánoční cukroví

vanoce, vanoce 2009, vanocni cukrovi – Vánoční cukroví - Málo kdo si dnes dokáže užít ty pravé vánoce bez vánočního cukroví. Přečtěte si o tom více, máme pro vás nachystanou spoustu receptů i zajímavostí! Recepty na vánoční cukroví zde.

Vánoční cukroví

vánoce, vanocni cukrovi, silvestr – Již brzy zde budou Vánoce 2010. Chystáte se péct vánoční cukroví? U nás najdete mnoho receptů na vánoční cukroví, na bramborový salát a k tomu i tipy na vánoční dárky. A na konci roku oslavte pořádně Silvestr.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.