+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vendy ranch, chov koní

Klíčová slova: ranc,ranch,koně,koni,kůň,chov,stádo,atlas,jízdárna

E-mail: admin@vendyranch.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2008

Popis: Naše základní stádečko tvoří chovná plnokrevná kobylka Vara po American Prince, arab Tenci po Kasr El Nil 20, dvě dcery z Vary, Afrodita a Anita, po zajímavém bílém holštýnském hřebci Atlasovi po Akord II z Baroness VII a ustájená kladrubská bělka jménem Farma po Favory XIII. V současnosti se pokoušíme odchovat z anglického plnokrevníka americké barevné indiánské plemeno Appaloosa a kovbojské Paint Horse, kde máme nyní ročku Lily Scarlet Prince z Vary

Web: www.vendyranch.cz

Další související informace

Česká krajina

česká krajina, společně pro přírodu, krajina – Obecně prospěšná společnost Česká krajina je celostátní nezisková organizace působící v oblasti ochrany přírody, krajiny a životního prostředí. Naším hlavním cílem je ochrana biologické rozmanitosti (biodiverzity), zmírňování dopadů klimatických změn na přírodu i člověka a adaptace krajiny na změny klimatu.

Beskydská vločka

Slovenský čuvač,štěně na prodej,chov,psu,cuvac,pes – Beskydská vločka, jsme chovná stanice zabývající se chovem Slovenského čuvače. Máme čtyři nádherné chovné psy. Toto plemeno je věrný přítel a vynikající hlídač. Patří do skupiny pasteveckých psů. Vyznačuje se dlouhou bílou srstí a mandlovýma očima.

ChovZvířat.cz

zvířata,zvíře,chov,papoušci,psi,kočky,teraristika – Zvířata a vše, co o nich hledáte. Portál pro chovatele a milovníky zvířat. Popisy druhů zvířat, zajímavé články, zkušenosti z chovu, inzerce zvířat, fotogalerie, videogalerie, hodnocení zoo, diskuze, chat a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.0520 sekund.