+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vendy ranch, chov koní

Klíčová slova: ranc,ranch,koně,koni,kůň,chov,stádo,atlas,jízdárna

E-mail: admin@vendyranch.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2008

Popis: Naše základní stádečko tvoří chovná plnokrevná kobylka Vara po American Prince, arab Tenci po Kasr El Nil 20, dvě dcery z Vary, Afrodita a Anita, po zajímavém bílém holštýnském hřebci Atlasovi po Akord II z Baroness VII a ustájená kladrubská bělka jménem Farma po Favory XIII. V současnosti se pokoušíme odchovat z anglického plnokrevníka americké barevné indiánské plemeno Appaloosa a kovbojské Paint Horse, kde máme nyní ročku Lily Scarlet Prince z Vary

Web: www.vendyranch.cz

Další související informace

Rostliny Atlas

rostliny, biologie, rostlina, houby, stromy, květi – Rostliny jsou projektem věnovaným flóře z našich luhů, hájů, zahrad a parků a částečně i květináčů v našich domácnostech. Popisovány jsou rostliny využitelné i nevyužitelné v našich domácnostech - a to jak z hlediska kuchyně či z hlediska zdraví nebo kosmetiky. U popisovaných rostlin je informace zestručněná do nejzákladnějších bodů, jakým je výskyt dané rostliny a její vzhled, kterým je ji možné rozlišit od jiných. A samozřejmě je zde i ta výše uvedená informace pokud je tam případná využitelnost. Každá popisovaná rostlina může být obohacena o čtenářův komentář, který jen musí splňovat podmínky věcnosti a slušnosti.

Obrázky květů a přírody

obrázky květin, fotografie květin, obrázky květů – Naše originální obrázky přírody a květů mají neopakovatelnou atmosféru a každý je jiný. Stáhněte si je zdarma. Květy jasných barev vám udělají vždy radost. Fotografie květů různých barev si můžete zdarma stáhnout a použít například jako tapetu na plochu.

Načítání trvalo 0.0685 sekund.