+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vseoachatech.cz - acháty

Klíčová slova: český achát, ametyst, český ráj, minerály, jaspis

E-mail: shop@vseoachatech.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2012

Popis: Na e-shopu vseoachatech.cz najdete achát, ametyst, jaspis, geody, chalcedony, křišťál a jiné minerály a horniny z Českého ráje a jiných lokalit. Nachází se zde i český granát, růženín, záhněda, vltavín, ale i amonit a další fosílie. Najdete zde naleziště achátů se zaměřením především na české acháty. Stránka popisuje i zpracování achátů, jako je řezání, broušení a leštění.

Web: vseoachatech.cz/cs/

Další související informace

STK-Český Dub

stk, český dub, auto, stanice, technické, emise – Stanice technické kontroly, emise, evidenční kontroly, autoservis - Český Dub

Ubytování Český Krumlov

ubytování český krumlov – Ubytování Český Krumlov - Penzion Jan Vám nabízí: - nově otevřený penzion se stylově vybavenými pokoji - připojení k bezdrátovému internetu zdarma po celém penzionu - snídaně v podobě švédského stolu - posezení na terase u snídaně, kávy či točeného piva - uzamykatelné parkoviště přímo u penzionu zdarma - pro cyklisty extra uzamykatelná úschovna kol Penzion Jan se nachází 7 minut chůze od historického centra města Český Krumlov a zároveň je situován do klidné obytné čtvrti. Ubytování v penzionu Jan nabízí ničím nerušenou relaxaci a zároveň svým umístěním umožňuje pohodlné vycházky za kulturou a historií do města Český Krumlov. Ubytování ve městě Český Krumlov je velice žádanou službou, proto Vám nabízíme ubytování v Penzionu Jan celoročně. Především o Slavnostech pětilisté růže, o letních prázdninách, Vánocích či Silvestru se ve městě dějí ty nejzajímavější události, z toho důvodu je dobré, zamluvit si ubytování v exkluzivních termínech předem.

Chaloupka U Zvoničky

ubytování, český ráj, semily, krkonoše – Romantiku a odpočinek, čas pro zklidnění po náročné práci a denním shonu, prostředí pro relaxaci, pozitivní energii, pohodu i uvolnění spolu se sportovním vyžitím, to vše naleznete na čikvásecké chalupě U Zvoničky na zrozhraní Českého ráje a Krkonoš, stranou městského shonu, v oblasti s nejčistším životním prostředím a svěžím horským vzduchem.

Načítání trvalo 0.0922 sekund.