+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vseoachatech.cz - acháty

Klíčová slova: český achát, ametyst, český ráj, minerály, jaspis

E-mail: shop@vseoachatech.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2012

Popis: Na e-shopu vseoachatech.cz najdete achát, ametyst, jaspis, geody, chalcedony, křišťál a jiné minerály a horniny z Českého ráje a jiných lokalit. Nachází se zde i český granát, růženín, záhněda, vltavín, ale i amonit a další fosílie. Najdete zde naleziště achátů se zaměřením především na české acháty. Stránka popisuje i zpracování achátů, jako je řezání, broušení a leštění.

Web: vseoachatech.cz/cs/

Další související informace

Cestovní agentura Nová Pa

cestovka, nová paka, hořice, jičín, český ráj, – cestovní agentura, která pro Vás připravuje pobyty v chatách, chalupách, rodinných penzionech a rekreačních střediscích a to jak pro rodinnou dovolenou tak i skupiny.

Český Krumlov - Salzburg

český krumlov autobus, salzburg autobus, český kru – Užitečné informace o vlakových a autobusových spojeních mezi Českým Krumlovem a Salzburgem. Mapy autobusových a vlakových nádraží v Českém Krumlově a Salzburgu. Ukázkové spoje s délkou jízdy, počtem přestupů a cenou.

Svatba na Hluboké

svatba, krumlov, český krumlov, hluboká, svatební, – Vyberte si sami místo, kde si řeknete své „ANO“. Dle přání zajistíme veškerá nutná povolení včetně zajištění termínu. Na vybrané místo vše potřebné dovezeme, nainstalujeme, naaranžujeme, ozvučíme a postaráme se o hladký průběh celého obřadu.

Načítání trvalo 0.0556 sekund.