+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vseoachatech.cz - acháty

Klíčová slova: český achát, ametyst, český ráj, minerály, jaspis

E-mail: shop@vseoachatech.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2012

Popis: Na e-shopu vseoachatech.cz najdete achát, ametyst, jaspis, geody, chalcedony, křišťál a jiné minerály a horniny z Českého ráje a jiných lokalit. Nachází se zde i český granát, růženín, záhněda, vltavín, ale i amonit a další fosílie. Najdete zde naleziště achátů se zaměřením především na české acháty. Stránka popisuje i zpracování achátů, jako je řezání, broušení a leštění.

Web: vseoachatech.cz/cs/

Další související informace

Ubytování Český ráj, Penz

Ubytování, penzion, Český ráj, Libošovice, DoNi, – Ubytování v nově vybudovaném rodinném penzionu DoNi, Český Ráj. K dispozici jsou dvoj, tří, čtyř, šesti i osmi lůžkové pokoje, většina s možností přistýlek. Ideální pro turistiku, cykloturistiku, houbaření i trávení klidné dovolené s dětmi.

Vinotéka Český archív vín

vinotéka, víno, portské víno, český archív vín – Český archív vín konečně v Ústí nad Labem. Nabízíme velký výběr vín z Čech, Moravy, Rakouska, Německa, Itálie, Francie, Argentiny a Chile. Sudová vína z Moravy, Chile a Argentiny. Portská vína a destiláty.

Český zlatník

zlatník, český zlatník, šperky, snubní prsteny – Katalog českých zlatníků. Výroba a prodej šperků, kontakty a adresy na prodejce a výrobce českých šperků. Vahledávání podle krajů a měst. Možnost přidání vlastní provozovny. Katalog českých zlatníků www.ceskyzlatnik.cz

Načítání trvalo 3.1936 sekund.