+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výchova a výcvik psů

Klíčová slova: psi,výchova,výcvik,poradenství,poslušnost

E-mail: vycvik-psu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2008

Popis: Firma Libuše Novotná - výcvik, výchova psů a poradenství se zabývá výcvikem psů všech ras, velikostí a různého věku, hlavním cílem je poskytnout odborné vedení výcviku Vašich psů, který povede k dokonalé poslušnosti a ovladatelnosti psa v běžném životě. Výcvik pak může pokračovat poslušností pro pokročilé a speciálním výcvikem. Tyto části jsou určeny pro náročnější zájemce o kynologickou činnost, kteří se se svým psem nespokojí jen se základy.

Web: www.vycvikpsu.com

Další související informace

METEO-RYCHNOV.cz

počasí, bouřky, blesky, radar, družice, tornádo – Stránky věnované pozorování počasí a fotografování. Najdete zde především různé záběry z meteorologických pozorování a přírody vůbec. Dále tu narazíte na články týkající se zejména významných atmosférických jevů na Rychnovsku a jiné zajímavosti z poutavého oboru jakým meteorologie bezpochyby je.

Obrázky květů a přírody

obrázky květin, fotografie květin, obrázky květů – Naše originální obrázky přírody a květů mají neopakovatelnou atmosféru a každý je jiný. Stáhněte si je zdarma. Květy jasných barev vám udělají vždy radost. Fotografie květů různých barev si můžete zdarma stáhnout a použít například jako tapetu na plochu.

Načítání trvalo 0.1142 sekund.