+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysoké Tatry

Klíčová slova: Vysoké Tatry, Západní Tatry, Nízké Tatry,

E-mail: tatry@tatry.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2009

Popis: Informační server o Vysokých, Západných a Nízkých Tatrách. Naleznete zde seznam možných ubytování, turistické průvodce, fotogalerie, popisy a fotografie z tůr a výletů do okolí. Můžete se také podělit o vaše fotografie, zkušenosti a zážitky z horské turistiky.

Web: www.tatry.cz

Další související informace

Bri kočky_Silver Legend

britské kočky, koťata, stribrne, zlate, – Britské kočky a koťata - chovatelska stanica Silver Legend. Strieborne mramorovane, bri ns 22 64 a zlate tienovane, bri ny 11 britske macky. Odchovavame maciatka s PP, po testovanych rodicoch. Importovany chov.

Královský apricot pudl

královský pudl, velký pudl, apricot pudl, – Charlie je královský pudl v barvě apricot a je to chovný pes. Na jeho osobních stránkách můžete nalézt informace o jeho životě, o jeho výstavních úspěších a o jeho jorkšíří kamarádce Tess. Zájemcům o krytí mohou sloužit pro získání prvotních informací ohledně zdravotních vyšetření, rodokmenu a výstavních titulů.

Mucholapka podivná

masožravá, rostlina, hmyz, past, dionaea, – Masožravé rostliny jsou vlastně v rostlinné říši raritou a mnoho lidí z nich má respekt. Není však čeho se bát, což zjistíte na následujících stránkách, konkrétně se budeme věnovat masožravé rostlině nesoucí název MUCHOLAPKA PODIVNÁ.

Načítání trvalo 0.0773 sekund.