+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

www.triprasatka.unas.cz

Klíčová slova: Skinny, morče, kočka, sphynx, dasypeltis, chs

E-mail: katerina.indrakova@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2010

Popis: Stránka věnovaná hadům DASYPELTIS, bezsrstým morčatům SKINNY, kočkám SPHYNX a dalším zvířatům. Dovíte se o jejich chovu, rozmnožování a také o možnosti pořízení domácího mazlíčka z chovatelské stanice U Tří prasátek.

Web: www.triprasatka.unas.cz

Další související informace

Od Čtyrrohovice

Od Čtyrrohovice, Německý Křepelák Koloděje n. Luž. – Chovatelská stanice Německého Křepeláka, od čtyrrohovice. Chovná fena Německého Křepeláka Gábi z Ostrůvku. Fena Německého Křepeláka Bára od Čtyrrohovice. Chovatelská stanice Německého Křepeláka Koloděje nad Lužnicí.

Česká zoologická spol.

česká, zoologická, společnost, entomologie – Česká zoologická společnost sdružuje členy, kteří studují z nejrůznějších hledisek živočichy a pracují v tomto oboru na vědecké úrovni.Sekretariát a knihovna České zoologické společnosti sídlí v suterénu budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze 2, Viničná ulice číslo 7, a to společně se sekretariátem a knihovnou České společnosti entomologické.

rizikové kácení stromů

Rizikové kácení stromů, Zdeněk Vejskal, – Rizikové kácení stromů Zdeněk Vejskal se specializuje na kácení stromů pomocí lezecké techniky i pomocí automobilových plošin. Pomáháme lidem, kteří mají obavy o své zdraví a majetek v důsledku nevhodně rostoucích stromů, nebo jinak poškozených a hrozících pádem. Odstraňujeme i nevhodně rostoucí větve v blízkosti staveb, nebo elektrického vedení a provádíme i vyřezávání křovin.

Načítání trvalo 0.0500 sekund.