+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

www.triprasatka.unas.cz

Klíčová slova: Skinny, morče, kočka, sphynx, dasypeltis, chs

E-mail: katerina.indrakova@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2010

Popis: Stránka věnovaná hadům DASYPELTIS, bezsrstým morčatům SKINNY, kočkám SPHYNX a dalším zvířatům. Dovíte se o jejich chovu, rozmnožování a také o možnosti pořízení domácího mazlíčka z chovatelské stanice U Tří prasátek.

Web: www.triprasatka.unas.cz

Další související informace

EM-EKO s.r.o.

probiotika, efektivní mikroorganismy, ekologie – Výrobce a dodavatel probiotických mikroorganismů na bázi matečních kultur firmy SCD Probiotics, jež jsou kompozicí živých mikroorganismů, ozdravující životní prostředí. Prostředky k revitalizaci půdy, zvyšování výnosů v zemědělství, zvyšování zdraví zvířat, likvidaci pachů i chemických zátěží v půdě i vodě.

Česká krajina

česká krajina, společně pro přírodu, krajina – Obecně prospěšná společnost Česká krajina je celostátní nezisková organizace působící v oblasti ochrany přírody, krajiny a životního prostředí. Naším hlavním cílem je ochrana biologické rozmanitosti (biodiverzity), zmírňování dopadů klimatických změn na přírodu i člověka a adaptace krajiny na změny klimatu.

EM-BIOTek efektivní mikroorganismy

efektivní mikroorganismy, efektivní mikroorganismy – EM-BIOTek efektivní mikroorganismy pro zahradu, domácnost, rybníky a zemědělství. Tato směs efektivních mikroorganismů se skládá se z různých druhů mikroorganismů, které byly získány z přírody a specifickým způsobem vyšlechtěny.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.