+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zakrslí králíčci

Klíčová slova: králíci teddy zakrslíci krátkouší zvířata belgický

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2008

Popis: Chovatelská stanice zabývající se chovem zakrslých krátkouchých králíčků a teddy králíčků s výpisem předků (rodokmenem). Možnost rezervací miminek, rady pro chov a péči o králíčky, standart teddy králíčků.

Web: www.mazlicikralici.websnadno.cz

Další související informace

Extra Temperament

belgický ovčák,malinois,groenendael,štěně,štěňata – Stránky věnované plemeni belgický ovčák malinois a groenendael. Věnujeme se výstavám, chovu a výcviku. Na stránkách najdete spoustu informací, videí a fotek. Naše fenky: Woppy v.d. Simmeringer Haide, Brenda v.Heustadlwasser, Baria Fany Eciloten a Bijou Comme un Reve Noir.

Obchod pro zvířata

granule, konzervy, pamlsky, oblečky pro zvířata – Obchod s chovatelskými potřebami pro psy, kočky, ryby, hlodavce, ptáky. Nabízíme granule, konzervy, pamlsky, oblečky, hračky, pelíšky, potřeby pro hygienu, voliéry, toalety, výbavu pro cestování a výcvik. Zajišťujeme dodávky do domu po celé ČR.

Krmiva

krmiva,psi,kočky,hospodářská zvířata – Krmiva a chovatelské potřeby pro domácí a hospodářská zvířata. Velkoobchodní sklad a maloobchodní prodejna v Brumově-Bylnici, ul. Kloboucká. Pravidelný rozvoz zboží v okolí cca 30 km od Brumova-Bylnice.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.