+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zlatý retriever

Klíčová slova: Zlatý retriever, zlatý retrívr krytí, krytí psů

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2013

Popis: Nabízím psy zlatého retrievera ke krytí. Psi mají barvu srsti zlatá a smetanová, druh srsti je dlouhá. Oba mají PP, jsou zdraví a oba psi jsou pravidelně očkováni. Buddy má 5 let a Cass 4 roky. Jsou to výstavní psi a skvělí mazlíčci.

Web: www.zlaty-retrivr-kryti.cz/

Další související informace

penzion ZLATÝ KAŠTAN

penzion ZLATÝ KAŠTAN – Penzion s kapacitou 22 lůžek nabízí ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech, které jsou stylově vybaveny. <p> V penzionu Zlatý Kaštan je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem. Naši hosté mohou využít také vlastního hlídaného parkoviště. <p> Nyní nově bezplatný přístup k internetu pomocí Wi-Fi Hotspotu 1Mbps.

Zlatý Kaštan

Zlatý Kaštan, ubytovani, penzion – Penzion s kapacitou 22 lůžek nabízí ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech, které jsou stylově vybaveny. V penzionu Zlatý Kaštan je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem. Naši hosté mohou využít také vlastního hlídaného parkoviště. Nyní nově bezplatný přístup k internetu pomocí Wi-Fi Hotspotu.

Golden Retriever

retriever zlatý labradorský – Chov a výcvik zlstých s labradorských retrieverů, prezentace, chov, výcvik, foto, video, galerie, štěňata, odchovy, výstavy, zkoušky, myslivost, diskuze, standard a povaha plemene, Artemis Gold Kennel

Načítání trvalo 0.0804 sekund.