+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zlatý retriever

Klíčová slova: Zlatý retriever, zlatý retrívr krytí, krytí psů

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2013

Popis: Nabízím psy zlatého retrievera ke krytí. Psi mají barvu srsti zlatá a smetanová, druh srsti je dlouhá. Oba mají PP, jsou zdraví a oba psi jsou pravidelně očkováni. Buddy má 5 let a Cass 4 roky. Jsou to výstavní psi a skvělí mazlíčci.

Web: www.zlaty-retrivr-kryti.cz/

Další související informace

Ubytování Orlické hory

ubytování Orlické hory, chata Zlatý potok – Celoroční pronájem chaty u lesa a Zlatého potoka v podhůří Orlických hor 8 km od lyžařského střediska Deštné. Chata nabízí 7 ložnic s 21 lůžky. Společenská místnost, 3x vybavená kuchyň. Parkování u objektu. V létě možnost výletů po památkách.

Hlídání a venčení psů

hlídání psů, venčení psů, výcvik psů – Hlídání psů VIP, to je hlídání psů s Vlídnou Individuální Péčí. Kromě hlídání psů nabízíme také další služby (např. výcvik, venčení aj.). Pokud tedy hledáte jistotu a laskavé zázemí, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Hotel Zlatý Orel v Hranicích

Zámecký hotel Zlatý Orel, ubytování v Hranicích – Komfortní pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, minibarem s výběrem alko i nealko nápojů a doplňkového sortimentu a disponují bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Prostory hotelu jsou bezbariérové.Pro klienty je vyhrazeno parkoviště před hotelem.Nově otevřená pivnice zve na polední menu a slouží dále k pořádání firemních akcí, školení, večírků a oslav.

Načítání trvalo 0.0815 sekund.