+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zlatý retriever

Klíčová slova: Zlatý retriever, zlatý retrívr krytí, krytí psů

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2013

Popis: Nabízím psy zlatého retrievera ke krytí. Psi mají barvu srsti zlatá a smetanová, druh srsti je dlouhá. Oba mají PP, jsou zdraví a oba psi jsou pravidelně očkováni. Buddy má 5 let a Cass 4 roky. Jsou to výstavní psi a skvělí mazlíčci.

Web: www.zlaty-retrivr-kryti.cz/

Další související informace

Venčení psů

venčení psů – Na stránkách naleznete seznam venčitelů, kteří poskytují služby: venčení psů, hlídání psů. Pokud chcete být také venčitelem a venčením nebo hlídáním si přivydělat, zaregistrujte se a vytvořte si svůj profil venčitele.

Hotel Zlatý Orel v Hranicích

Zámecký hotel Zlatý Orel, ubytování v Hranicích – Komfortní pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, minibarem s výběrem alko i nealko nápojů a doplňkového sortimentu a disponují bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Prostory hotelu jsou bezbariérové.Pro klienty je vyhrazeno parkoviště před hotelem.Nově otevřená pivnice zve na polední menu a slouží dále k pořádání firemních akcí, školení, večírků a oslav.

Venčení psů Praha

venčení psů Praha, venčení psů – Kdykoliv když nemůžete vašeho mazlíčka vyvenčit podle vašich představ, je tu služba Venčení psů Praha pro vás. Váš čtyřnohý kamarád už nikdy nebude muset být doma smutný a sám. A nebude tam tropit neplechu.

Načítání trvalo 0.0499 sekund.