+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zoo Liberec

Klíčová slova: zoo liberec, zoologicka zahrada liberec, zoo

E-mail: splitter@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2009

Popis: Liberecká zoo je vyhledávaným cílem rodiných výletů. Můžete zde nalézt přes 170 druhů zvířat jejichž celkový počet překračuje 1000 kusů. Přibližně 300 zvířat je zařazeno do evropských chovných programů na podporu ohrožených zvířat vyhubením.

Web: www.zooliberec.info

Další související informace

Pension & Hotel Fénix

ubytování Liberec, ubytování v Liberci – Moderní pension Fénix v Liberci nabízí kvalitní ubytování v pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, wifi internetem a dalšími službami. Hotelové služby za cenu pensionu. Fénix má pro své hosty vždy něco navíc!

Zámek Častolovice

zámek Častolovice, zoo častolovice, Rychnovsko – Královehradecko patří mezi zajímavá místa k návštěvě, určitě navštivte zámek Častolovice, který leží kousek od města Hradec Králové. Velmi pěkný zámek Častolovice naleznete v okrese Rychnovsko, kousek od malebných Orlických hor. Výborné možnosti vyžití a ubytování.

Kavárna Coffe 26 Liberec

kavárna liberec, polední menu liberec, snídaně – Kavárna Cofee 26 nabízí příjemné klimatizované prostředí s pohodlným posezením přímo v centru Liberce. Přijďte ochutnat naše polední menu, snídaňové menu, bagety, lahodné dezerty, dorty, prvotřídní kávu Cosmai a další pochutiny a nápoje. Našim hostům nabízíme různé akce a i slevovou kartu.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.