+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zoo Liberec

Klíčová slova: zoo liberec, zoologicka zahrada liberec, zoo

E-mail: splitter@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2009

Popis: Liberecká zoo je vyhledávaným cílem rodiných výletů. Můžete zde nalézt přes 170 druhů zvířat jejichž celkový počet překračuje 1000 kusů. Přibližně 300 zvířat je zařazeno do evropských chovných programů na podporu ohrožených zvířat vyhubením.

Web: www.zooliberec.info

Další související informace

Penzion Hotel Liberec

penzion liberec, ubytovani v liberci – Penzion Fénix Liberec nabízí čtyřhvězdičkové ubytování hotelového typu. Naším cílem je penzion se spoustou nadstandardních hotelových služeb, které nejsou u penzionů v Liberci běžné. Moderní rodinný Penzion Fénix **** se nachází v Liberci v klidné městské části přímo pod Ještědem, v Horním Hanychově. Penzion Fénix nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastní designovou koupelnou, toaletou a satelitní TV s DVD. Každý pokoj je originální díky svému barevnému designu.

Zámek Častolovice

zámek Častolovice, zoo častolovice, Rychnovsko – Královehradecko patří mezi zajímavá místa k návštěvě, určitě navštivte zámek Častolovice, který leží kousek od města Hradec Králové. Velmi pěkný zámek Častolovice naleznete v okrese Rychnovsko, kousek od malebných Orlických hor. Výborné možnosti vyžití a ubytování.

Febski webdesign

webdesign, web, design, liberec, tvorba, www, web – Zabývám se originálním webdesignem a tvorbou WWW stránek dle požadavků. Webové prezentace tvořím od mikrostránek po rozsáhlé projekty, včetně zajištění všech souvisejích služeb jako je doména, hosting, správa a údržba webu..

Načítání trvalo 0.0828 sekund.