+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zoo Liberec

Klíčová slova: zoo liberec, zoologicka zahrada liberec, zoo

E-mail: splitter@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2009

Popis: Liberecká zoo je vyhledávaným cílem rodiných výletů. Můžete zde nalézt přes 170 druhů zvířat jejichž celkový počet překračuje 1000 kusů. Přibližně 300 zvířat je zařazeno do evropských chovných programů na podporu ohrožených zvířat vyhubením.

Web: www.zooliberec.info

Další související informace

Liberec Milenium

ubytovani, liberec, ubytovani liberec, ubytovani v – Vyberte si některý z našich plně vybavených apartmánů. Prožijte romantický víkend nebo dovolenou v jednom z nejpůvabnějších domů v samém středu města Liberce na úpatí Jizerských hor. Čeká Vás kouzelná atmosféra z předminulého století v přívětivé kombinaci se současným komfortem. Přejeme vám příjemný pobyt!

ZOO Shop Serengeti

eshop, dárkové poukazy, suvenýry, vstupenky do ZOO – V e-shopu královédvorské ZOO můžete koupit nejen vstupenky do ZOO, suvenýry a hračky pro děti, ale i knihy, kde se dozvíte víc o africké ZOO. Máme pro vás i dárkové poukazy pro potěšení vašich blízkých nebo jedinečnou safari módu.

Stavební firma Tázlar

stavebni, firma, liberec, hradec kralove, pecka – Stavební firma Tálzar Liberec pro Vás zajišťuje stavební práce, rekonstrukce, stavby na klíč, zateplení budov, montáž plastových oken včetně následného začištění. Jsme schopni přijmout zakázky z Libereckého kraje, Prahy, a Královéhradeckého kraje.

Načítání trvalo 0.0763 sekund.