+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zoo Liberec

Klíčová slova: zoo liberec, zoologicka zahrada liberec, zoo

E-mail: splitter@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2009

Popis: Liberecká zoo je vyhledávaným cílem rodiných výletů. Můžete zde nalézt přes 170 druhů zvířat jejichž celkový počet překračuje 1000 kusů. Přibližně 300 zvířat je zařazeno do evropských chovných programů na podporu ohrožených zvířat vyhubením.

Web: www.zooliberec.info

Další související informace

Info-Liberec

Liberec, kultura, zábava, katalog firem – Vyhledávač města Liberce s katalogem obchodů a služeb. Realitní inzerce a pracovní nabídky. Přehledný výběr odkazů na informace o kultuře a sportu. Kontakty na úřady, školy a zdravotnická zařízení.

Pension Medovil

ubytování Liberec, ubytování v Liberci, penzion – Rodinný pension Medovil nabízí ubytování v klidné části Liberce. Moderně zařízené pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a wifi internetem. Vlastní parkoviště, prostorná zahrada a individuální přístup.

Advokátní kancelář

Liberec, advokát, advokat, advokáti. advokati, – Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby v Liberci v oblasti zejména právní služby již od roku 1991 a advokát Mgr. Jan Vrba od roku 2004.Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby v Liberci v oblasti zejména právní služby již od roku 1991 a advokát Mgr. Jan Vrba od roku 2004.

Načítání trvalo 0.0917 sekund.