+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A.D.T. spol. s r.o.

Klíčová slova: CCTV, telefonní ústředny, zabezpečení, požárka

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Společnost A.D.T. spol. s r.o. nabízí slaboproudé instalace - elektronické zabezpečovací systémy, elektronickou požární signalizaci, kamerové, docházkové a telekomunikační systémy. Naší předností je velká kvalita a špičkový servis.

Web: www.adtcz.cz

Další související informace

LETTON - nová generace

Inteligentní, dům, zabezpečení, domácí, kino – Firma LETTON s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti realizace inteligentních domu, od vytvoření návrhu, projektování až po zákaznický servis a technickou podporu. Jádro společnosti tvoří kvalifikovaný tým spolupracovníku s dlouholetými zkušenostmi v oblasti automatizovaných domu získaných zejména působením v USA, kde jsou tyto technologie již několik let adaptovány a stávají se stále populárnějšími pro široké vrstvy obyvatel. Moderní technologie a postupy nabyté v USA i vidomí toho, že automatizované domovní systémy nemusí být pouze výsadou nejbohatších nás oslovily natolik, že jsme se rozhodli přenést je do České republiky a poskytnout našim klientům dostupné inovace a nejvyšší možnou kvalitu, jakou lze v dnešní době nalézt. V současné době spolupracuje se širokou škálou dodavatelů a externích poradců s dlouholetou praxí a zkušenostmi, což Vám zaručuje zcela bezproblémový průběh celé realizace se zárukou kvality. Velký důraz klademe na individuální potřeby klienta, který je u nás vždy na prvním míste.

Zabezpečení na klíč

CCTV,EPS,EZS,kamerové systémy, zabezpečení, – TELMO - Systémová integrace bezpečnostních systémů, výstavba datových sítí a datových a dohledových center, výstavba a správa městských kamerových systémů, elektronická zabezpečovací technika, systémy řízeného přístupu osob a vozidel

Zabezpečení domovů

alarm, elektronické zabezpečení, protipožární sys. – Více než 20 let zkušeností s elektronickým zabezpečením domů a firemních objektů. Návrh, montáž a non-stop servis EZS elektronických zabezpečovacích systémů, EPS protipožárních systémů, kamerových systémů a služby PCO pultu centrální ochrany s výjezdy ochranky k připojeným objektům.

Načítání trvalo 0.0526 sekund.