+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A.D.T. spol. s r.o.

Klíčová slova: CCTV, telefonní ústředny, zabezpečení, požárka

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Společnost A.D.T. spol. s r.o. nabízí slaboproudé instalace - elektronické zabezpečovací systémy, elektronickou požární signalizaci, kamerové, docházkové a telekomunikační systémy. Naší předností je velká kvalita a špičkový servis.

Web: www.adtcz.cz

Další související informace

SimCam

GSM kamera, zabezpečení, dům, byt, chata, chalupa – Kamera SimCam představuje kompaktní mobilní dohledový a monitorovací systém, díky kterému budete mít svůj majetek pod kontrolou, ať už se nachází kdekoliv. Jakmile se v okolí kamery něco pohne, pošle Vám fottografie přímo na mobilní telefon. SimCam je skvělým řešením pro zabezpečení chaty, garáže, rodinného domu, bytu, karavanu nebo třeba jachty ...

Kamery, kamerové systémy

CCTV, IP, kamery, kamera, kamerove, zabezpečovaci – Prodej a montáže zabezpečovacích kamerových systémů. CCTV kamery, IP kamery, venkovní kamery, vnitřní kamery. Široký sortiment kamer všech typů a značek. U nás také naleznete spoustu doplňkových komponent pro instalaci svépomocí. Rádi vám poradíme při výběru vhodné kamery a pomůžeme s instalací.

Systémy Novatec

zabezpečovací systémy Novatec, zabezpečení, ochran – Chraňte své podnikání se zabezpečovacími systémy Novatec. To nejvhodnější řešení pro Vaši bezpečnost ve všech oborech Vašeho podnikání. Poradíme Vám kompetentně a nezávisle, ať už se jedná o zabezpečení průmyslových objektů a prodejen pomocí kamerových systémů, elektronické ochrany zboží nebo RFID technologií.

Načítání trvalo 2.6709 sekund.