+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABC Profesional

Klíčová slova: rekonstrukce bytových jader, obklady, dlažba

E-mail: abcprofesional@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2010

Popis: Naše firma se specializuje na rekonstrukce a realizace koupelen, kuchyní, bytových jader a bytových prostorů celkově. Naší hlavní činností je práce v interiéru, kde můžeme nabídnout své mnohaleté zkušenosti.

Web: www.abcprofesional.cz

Další související informace

Chmelík-obklady.cz

stavebniny, murexin, fasády, obklady, Žabčice – Obkladačské a zednické práce od návrhu až po realizaci včetně dodávky materiálu, bytová jádra, realizace luxusních koupelen. Nabízíme veškerý stavební materiál, zateplovací systémy, stavební chemie, obklady, dlažby, technika pro montáž obkladů a dlažby, lepidla, izolace, silikony, spárovací malty, profily k obkladům a dlažbám, nářadí pro obkladače a další. Vaše stavebniny, které hledáte!

Regulátor tlaku plynu

Regulátor tlaku plynu, regulátory tlaku plynu – Regulátor tlaku plynu- Regulátory tlaku plynu a plynové kotle PROTHERM ( opravy, servis, montáž ). Revize plynových zařízení, plynové kotelny – zajištění provozu, údržba, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Regulátory tlaku plynu

Zednictví Šamo

zedníctví, dlažba,obklad, sadrokarton – Vítáme Vás na stránkách firmy Šamo Jan založenou v roce 2005, která poskytuje širokou škálu stavebních a instalatérských prací. Zajistíme Vám kompletní dodávku počínaje předběžným rozpočtem zdarma. Používáme nejnovější technologie používané ve stavebnictví.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.