+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AGA Servis - Servis kotlů

Klíčová slova: servis plynových kotlů, opravy plynových kotlů

E-mail: dispecink@agaservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2010

Popis: Provádíme odborný servis, opravy a montáže plynových kotlů v Praze a okolí. Zastupujeme v oboru servisu takové společnosti jako je Vailant, Junkers, Buderus, Dakon, Destila, Therm, Viadrus, John Wood, Karma, Mora, Gamat, Nefit, Protherm a mnoho dalších.

Web: www.agaservis.cz/

Další související informace

Jikoterm - Libor Jirák

servis plynových kotlů, opravy plynových kotlů – Provádíme kompletní montáže topení vč. zajištění povolení, vložkování komínů, veškerých přípomocí, revizí a kolaudace. Rekonstrukce a montáže rozvodů vody, plynu, topení i odpadů. Záruční a pozáruční servis a opravy plynových spotřebičů značek: Junkers, Vaillant, Protherm, Baxi a Mora.

Opravy notebooků

opravy notebooků, servis notebooků, – Opravna ZASAHOVKA.CZ opravuje veškeré typy notebooků, laptopů, netbooků, ultrabooků a stolních počítačů PC. Diagnostika zdarma. Opravujeme rozbité LCD obrazovky, základní desky, pevné disky, klávesnice, zdroje.

Servis a opravy nákladní

Servis nákladních vozidel, Opravy nákladních vozid – Naše společnost sídlí ve městě Praha a zajišťuje profesionální služby mezi které patří: servis nákladních vozidel, servis přívěsů i návěsů, opravy nákladních vozidel a diagnostika nákladních vozidel.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.