+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AGA Servis - Servis kotlů

Klíčová slova: servis plynových kotlů, opravy plynových kotlů

E-mail: dispecink@agaservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2010

Popis: Provádíme odborný servis, opravy a montáže plynových kotlů v Praze a okolí. Zastupujeme v oboru servisu takové společnosti jako je Vailant, Junkers, Buderus, Dakon, Destila, Therm, Viadrus, John Wood, Karma, Mora, Gamat, Nefit, Protherm a mnoho dalších.

Web: www.agaservis.cz/

Další související informace

Chlazení opravy nonstop

Opravy servis cladniček mrazniček nonstop – Záruční a pozáruční nonstop opravy a servis chladniček, mrazniček, vinoték pro domácí, komerční a profi účely chlazení, schlazování, mrazení a zmrazování. Domácí chladící a mrazící spotřebiče, chladničky jednodvéřové, lednice kombinované, chladničky americké, lednice kombinované nofrost, mrazničky šuplíkové, mrazáky pultové, mrazničky šuplíkové nofrost, domácí vinotéky. Další servisovaná chladící a mrazící zařízení a technika jsou chlazení a předchlazení piva, prosklené prodejní lednice a mrazáky, prodejní pultové chladící vitríny, zmrzlinové vitríny, nápojové chladiče, salátové chladící pulty, restaurační lednice, hotelové ledničky bary a jiné. Hlášení oprav nonstop, opravy se ve většině případů provádějí nonstop, soboty, neděle, svátky.

Revize plynových zařízení

Revize plynových zařízení, revize plynové kotelny – Revize plynových zařízení, plynové kotelny – údržba, opravy i zajištění provozu, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Opravy a servis regulátorů tlaku plynu a plynových kotlů PROTHERM. Revize plynových zařízení a montáž průmyslových plynovodů.

Opravy notebooků

opravy notebooků, servis notebooků, – Opravna ZASAHOVKA.CZ opravuje veškeré typy notebooků, laptopů, netbooků, ultrabooků a stolních počítačů PC. Diagnostika zdarma. Opravujeme rozbité LCD obrazovky, základní desky, pevné disky, klávesnice, zdroje.

Načítání trvalo 0.0700 sekund.